Ernest Muçi powiększył dorobek strzelecki w Turcji, ale... mogło być jeszcze lepiej [WIDEO] fot. TV
Źródło: beIN SportsTürkiye

W sobotę swojego drugiego gola w tureckiej ekstraklasie strzelił Ernest Muçi. Były piłkarz Legii Warszawa zanotował trafienie w meczu Beşiktaşu z Antalyasporem.

Beşiktaş podejmował u siebie Antalyaspor w spotkaniu 30. kolejki tureckiej ekstraklasy. Goście objęli prowadzenie już po kilku minutach, kiedy to do siatki trafił Bünyamin Balcı. Przed przerwą wynik na 2:0 dla przyjezdnych podwyższył Adam Buksa, który wykorzystał rzut karny.

Na początku drugiej połowy straty gospodarzy zmniejszył Ernest Muçi. Albański piłkarz po wbiegnięciu w pole karne wykorzystał podanie Milota Rashicy.

Dla byłego zawodnika Legii Warszawa to drugie trafienie nad Bosforem. Pierwsze zanotował w starciu z İstanbulsporem.

W sobotę mógł jeszcze powiększyć dorobek, ale w 78. minucie nie wykorzystał świetnej okazji, będąc sam na sam z bramkarzem.

22-letni Muçi trafił do Turcji zimą za 10 milionów euro. Występ w ten weekend był jego siódmym w nowych barwach.

Bramka ofensywnego pomocnika nie przyczyniła się do korzystnego wyniku dla Beşiktaşu. Spotkanie zakończyło się jego porażką 1:2. W końcówce wyrównać mógł Rashica, ale wykonując rzut karny, zaliczył dwa kontakty z piłką i gola anulowano.

Dla drużyny prowadzonej przez Fernando Santosa to trzecia porażka ligowa z rzędu po wcześniejszych przegranych z Galatasaray oraz Gaziantepem.

Beşiktaş z dorobkiem 46 punktów zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze... Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze...