ESPN: OGROMNA oferta za Kroosa!

ESPN: OGROMNA oferta za Kroosa! fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: ESPN

Manchester City rusza po Toniego Kroosa.

Wielkim zwolennikiem transferu reprezentanta Niemiec jest Pep Guardiola, który niezwykle ceni umiejętności zawodnika. Już od kilku tygodni spekuluje się, że Hiszpan będzie próbował ściągnąć go na Etihad Stadium.

Według "ESPN", Anglicy w najbliższych dniach mają wykonać pierwszy krok. Mowa o złożeniu oferty, która będzie opiewała na 75 milionów euro. To ogromne pieniądze, zwłaszcza że pomocnik dwa lata temu dołączył do "Królewskich" za jedynie 1/3 powyższej kwoty.

Guardiola w przeszłości opisywał 26-latka jako jednego z najlepszych zawodników, jakich prowadził (obaj spotkali się w Bayernie). Mimo że Kroos jest pierwszoplanowym zawodnikiem w Madrycie, transakcji nie można definitywne wykluczyć. 

Hiszpanie mają w planach małą przebudowę środka pola - między innymi ściągnięcie Paula Pogby lub/i N'Golo Kante. Koszty tych operacji prawdopodobnie wymuszą odejście kogoś z obecnych pomocników.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy