EURO 2020: Kłopoty Jana Bednarka

EURO 2020: Kłopoty Jana Bednarka fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Reprezentacja Polski może zostać nieco osłabiona na mecz z Słowacją. Środkowy obrońca Southampton, Jan Bednarek nie wziął udział w porannym treningu.

W piątkowy wieczór rozpoczynają się Mistrzostwa Europy, natomiast w poniedziałek do gry wkroczy reprezentacja Polski. Podopieczni Paulo Sousy zmierzą się tego dnia ze Słowacją.

„Biało-czerwoni” od jakiegoś czasu zmagają się z problemami kadrowymi. Jeszcze przed ogłoszeniem powołań z kadry wypadł Krzysztof Piątek. Później okazało się, że do gry zdolny nie jest też Arkadiusz Milik.

Okazuje się, że to nie koniec problemów. We wtorkowym meczu z Islandią (2-2) nie wystąpili Mateusz Klich, Bartosz Bereszyński oraz Jan Bednarek. O ile ci dwaj pierwsi są już zdrowi, o tyle ten ostatni nadal nie może trenować z pełnym obciążeniem.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek zapowiadał, że defensor Southampton wróci do treningów po dwóch trzech dniach. Na to nie ma jednak widoków, bo w piątkowych zajęciach również nie uczestniczył. Uskarża się on na kłopoty z mięśniem pośladkowym.

Do starcia ze Słowacją zostały trzy dni. Wydaje się zatem, że występ Bednarka w meczu 1. kolejki EURO 2020 pod dużym znakiem zapytania. Mądrzejsi będziemy jednak w poniedziałek.

Początek starcia Polaków ze Słowakami został zaplanowany na 18:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish coraz bliżej transferu. Zostanie najdroższym Brytyjczykiem w historii piłki Jack Grealish coraz bliżej transferu. Zostanie najdroższym Brytyjczykiem w historii piłki Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne EURO 2020: Jedenastka fazy grupowej według Petera Schmeichela. Zaskakująco znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski EURO 2020: Jedenastka fazy grupowej według Petera Schmeichela. Zaskakująco znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Florentino Pérez: Nie czytałem listu Zidane'a, nie on go napisał Florentino Pérez: Nie czytałem listu Zidane'a, nie on go napisał Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy