Everton pogodzi gigantów? Chce rozchwytywanego skrzydłowego!

Everton pogodzi gigantów? Chce rozchwytywanego skrzydłowego!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports

Everton zamierza włączyć się do walki o pozyskanie ofensywnego zawodnika Lille OSC.

Według informacji przekazanych przez „Sky Sports”, przedstawiciele ekipy z Goodison Park planują rozpocząć starania związane z zakontraktowaniem Nicolasa Pépé.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej za sprawą bardzo dobrej formy prezentowanej na boiskach Ligue 1 znalazł się już w kręgu zainteresowań takich klubów jak Manchester United, Arsenal czy FC Barcelona.

Everton na tle wymienionych drużyn nie może uważać się za faworyta do pozyskania 23-letniego skrzydłowego, ale mimo wszystko zamierza stoczyć z nimi walkę o względy Iworyjczyka.

W ostatnim czasie można było przeczytać w mediach, że Nicolas Pépé może opuścić szeregi Lille już w trakcie zimowego okienka transferowego. Klub z Francji ma być ponoć gotowy na sprzedanie swojej największej gwiazdy za 30 milionów euro.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej trafił na Stade Pierre-Mauroy w lipcu ubiegłego roku z Angers i od tego czasu strzelił 19 bramek oraz zanotował 10 asyst w 46 rozegranych meczach w barwach „Les Dogues”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?! Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy