Everton sięgnie po reprezentanta Holandii?!

Everton sięgnie po reprezentanta Holandii?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Voetbal International

Na celowniku Evertonu znajduje się Denzel Dumfries, o czym informuje „Voetbal International”.

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o tym, że Goodison Park opuszcza Carlo Ancelotti. Włoski szkoleniowiec podpisał kontrakt z Realem Madryt.

Od tamtej pory działacze Evertonu szukają nowego menadżera. Okazuje się jednak, że celem jest nie tylko nowy szkoleniowiec.

Tak przynajmniej twierdzą holenderskie media, a konkretniej „Voetbal International”. Zdaniem tego podmiotu na celowniku wspomnianej ekipy znalazł się Denzel Dumfries.

Urodzony w Rotterdamie zawodnik ma za sobą dobry okres w barwach PSV Eindhoven i doszedł do wniosku, że potrzebuje nowych wyzwań. Być może zatem wkrótce ruszy na podbój Premier League.

Ważną rolę w całej transakcji może odegrać dyrektor sportowy Evertonu, Marcel Brands. Holender bardzo ceni sobie umiejętności Dumfiresa i chętnie widziałby go w swojej drużynie.

Prawy defensor rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 41 spotkań. W tym czasie strzelił cztery gole i zanotował dziewięć asyst.

Kontrakt wiąże go z PSV do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy