Ezequiel Garay z koronawirusem

Ezequiel Garay z koronawirusem
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Instagram

Na całym świecie przybywa potwierdzonych przypadków zarażenia koronawirusem. Ten problem nie omija piłkarzy. Tym razem infekcja dopadła Ezequiela Garaya, zawodnika Valencii.

Argentyński obrońca od ponad miesiąca pauzuje z powodu poważnej kontuzji. 33-latek uszkodził bowiem kolano i wstępnie ma wrócić do pełnej sprawności dopiero na początku sierpnia. Absencja i co za tym idzie, odizolowanie go od reszty piłkarzy, nie uchroniła go jednak przed koronawirusem.

Garay przed chwilą poinformował o pozytywnym wyniku na obecność wirusa w organizmie. To pierwszy taki przypadek w całej LaLidze.

„Czymś oczywistym jest, że rozpocząłem 2020 rok w zły sposób. Wynik testu na koronawirusa okazał się pozytywny. Czuję się jednak bardzo dobrze i pozostaje mi tylko słuchać zaleceń ministerstwa zdrowia. Obecnie jestem odizolowany” – czytamy we wpisie zawodnika.

32-krotny reprezentant Argentyny w tym sezonie wybiegał na boiska 23 razy, a jego łączny dorobek to 114 spotkań i pięć trafień. Piłkarzem Valencii jest on od sierpnia 2016 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy