Ezequiel Garay z koronawirusem

Ezequiel Garay z koronawirusem
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Instagram

Na całym świecie przybywa potwierdzonych przypadków zarażenia koronawirusem. Ten problem nie omija piłkarzy. Tym razem infekcja dopadła Ezequiela Garaya, zawodnika Valencii.

Argentyński obrońca od ponad miesiąca pauzuje z powodu poważnej kontuzji. 33-latek uszkodził bowiem kolano i wstępnie ma wrócić do pełnej sprawności dopiero na początku sierpnia. Absencja i co za tym idzie, odizolowanie go od reszty piłkarzy, nie uchroniła go jednak przed koronawirusem.

Garay przed chwilą poinformował o pozytywnym wyniku na obecność wirusa w organizmie. To pierwszy taki przypadek w całej LaLidze.

„Czymś oczywistym jest, że rozpocząłem 2020 rok w zły sposób. Wynik testu na koronawirusa okazał się pozytywny. Czuję się jednak bardzo dobrze i pozostaje mi tylko słuchać zaleceń ministerstwa zdrowia. Obecnie jestem odizolowany” – czytamy we wpisie zawodnika.

32-krotny reprezentant Argentyny w tym sezonie wybiegał na boiska 23 razy, a jego łączny dorobek to 114 spotkań i pięć trafień. Piłkarzem Valencii jest on od sierpnia 2016 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy