Ezequiel Garay z koronawirusem

Ezequiel Garay z koronawirusem
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Instagram

Na całym świecie przybywa potwierdzonych przypadków zarażenia koronawirusem. Ten problem nie omija piłkarzy. Tym razem infekcja dopadła Ezequiela Garaya, zawodnika Valencii.

Argentyński obrońca od ponad miesiąca pauzuje z powodu poważnej kontuzji. 33-latek uszkodził bowiem kolano i wstępnie ma wrócić do pełnej sprawności dopiero na początku sierpnia. Absencja i co za tym idzie, odizolowanie go od reszty piłkarzy, nie uchroniła go jednak przed koronawirusem.

Garay przed chwilą poinformował o pozytywnym wyniku na obecność wirusa w organizmie. To pierwszy taki przypadek w całej LaLidze.

„Czymś oczywistym jest, że rozpocząłem 2020 rok w zły sposób. Wynik testu na koronawirusa okazał się pozytywny. Czuję się jednak bardzo dobrze i pozostaje mi tylko słuchać zaleceń ministerstwa zdrowia. Obecnie jestem odizolowany” – czytamy we wpisie zawodnika.

32-krotny reprezentant Argentyny w tym sezonie wybiegał na boiska 23 razy, a jego łączny dorobek to 114 spotkań i pięć trafień. Piłkarzem Valencii jest on od sierpnia 2016 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy