Fan of the Year 2019: Kibic Newcastle United przejechał 180 kilometrów, aby wyśmiać kolegę! [WIDEO]

Fan of the Year 2019: Kibic Newcastle United przejechał 180 kilometrów, aby wyśmiać kolegę! [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L'Équipe

Dziennik „L'Équipe” postanowił uhonorować jednego z sympatyków Newcastle United tytułem Fan of the Year 2019 za to, że postanowił specjalnie przejechać 180 ilometrów, aby tylko wyśmiać swojego kolegę kibicującego Evertonowi.

Oczy niemal całego piłkarskiego świata były w poniedziałek zwrócone na Paryż, gdzie w teatrze Chatelet swoją szóstą Złotą Piłkę dla najlepszego gracza globu otrzymał Leo Messi.

W cieniu tej gali odbywały się też inne wydarzenia związane z szeroko rozumianym futbolem i tak między innymi francuski dziennik „L'Équipe” postanowił uhonorować jednego z sympatyków Newcastle United tytułem Fan of the Year 2019 za to, że ten postanowił po marcowym zwycięstwie nad Evertonem przejechać 180 kilometrów, aby tylko stanąć w drzwiach domu kolegi kibicującego „The Toffees” i wyśmiać go po poniesionej porażce przez jego zespół.

Ekipa z Liverpoolu prowadziła w tym starciu 2:0, ale w końcowym fragmencie spotkania pozwoliła sobie wydrzeć z rąk niemal pewną wygraną i ostatecznie musiała przełknąć gorycz porażki 2:3.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy