Fan of the Year 2019: Kibic Newcastle United przejechał 180 kilometrów, aby wyśmiać kolegę! [WIDEO]

Fan of the Year 2019: Kibic Newcastle United przejechał 180 kilometrów, aby wyśmiać kolegę! [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L'Équipe

Dziennik „L'Équipe” postanowił uhonorować jednego z sympatyków Newcastle United tytułem Fan of the Year 2019 za to, że postanowił specjalnie przejechać 180 ilometrów, aby tylko wyśmiać swojego kolegę kibicującego Evertonowi.

Oczy niemal całego piłkarskiego świata były w poniedziałek zwrócone na Paryż, gdzie w teatrze Chatelet swoją szóstą Złotą Piłkę dla najlepszego gracza globu otrzymał Leo Messi.

W cieniu tej gali odbywały się też inne wydarzenia związane z szeroko rozumianym futbolem i tak między innymi francuski dziennik „L'Équipe” postanowił uhonorować jednego z sympatyków Newcastle United tytułem Fan of the Year 2019 za to, że ten postanowił po marcowym zwycięstwie nad Evertonem przejechać 180 kilometrów, aby tylko stanąć w drzwiach domu kolegi kibicującego „The Toffees” i wyśmiać go po poniesionej porażce przez jego zespół.

Ekipa z Liverpoolu prowadziła w tym starciu 2:0, ale w końcowym fragmencie spotkania pozwoliła sobie wydrzeć z rąk niemal pewną wygraną i ostatecznie musiała przełknąć gorycz porażki 2:3.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Praszelik w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Praszelik w Śląsku Wrocław FC Barcelona wygrała z Santosem spór o transfer Neymara [OFICJALNIE] FC Barcelona wygrała z Santosem spór o transfer Neymara [OFICJALNIE] Chelsea negocjuje z Havertzem. Hit transferowy coraz bliżej Chelsea negocjuje z Havertzem. Hit transferowy coraz bliżej CIES: Najbardziej wartościowi gracze z końcówkami umów, czyli z kim warto przedłużyć kontrakt CIES: Najbardziej wartościowi gracze z końcówkami umów, czyli z kim warto przedłużyć kontrakt Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Stan wrzenia w Tottenhamie. Lloris zaatakował Sona w drodze do szatni [WIDEO] Stan wrzenia w Tottenhamie. Lloris zaatakował Sona w drodze do szatni [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy