Fatalny dzień gwiazdora Barcelony. Najpierw odholowane auto, a później włamanie do domu

Fatalny dzień gwiazdora Barcelony. Najpierw odholowane auto, a później włamanie do domu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport

Philippe Coutinho nie będzie miło wspominał początku tego tygodnia.

Pechowy poniedziałek rozpoczął się dla nowego gwiazdora Barcelony odholowaniem jego samochodu przez służby miejskie. Brazylijczyk wraz z najbliższymi zwiedzał słynny kościół Sagrada Família i zaparkował swoje audi Q7 w niedozwolonym miejscu. Zawodnik musiał zmienić nieco dalsze plany i chwilę później udał się taksówką do miejsca odbioru samochodu.

Na tym jednak się nie skończyło. Już po powrocie do swojego domu położonego w Bellamar (tuż obok mieszka inny gwiazdor Barcelony, Luis Suárez) Coutinho dostrzegł, że w trakcie jego nieobecności ktoś się do niego włamał.

Hiszpańskie media nie podają na razie, co dokładnie zostało skradzione. Policja, którą Coutinho dość szybko wezwał do siebie, podejrzewa, że złodzieje skorzystali na prowadzonych w pobliżu domu Brazylijczyka pracach remontowych i dostali się do niego m.in. dzięki rozstawionym rusztowaniom oraz drabinom.

Przypomnijmy, że Barcelona rozegra dzisiaj pierwsze spotkanie w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów z Chelsea. Coutinho nie pomoże swojej nowej drużynie z uwagi na to, że występował już w tej edycji Champions League w barwach Liverpoolu. M.in. dzięki temu mógł on spędzić w poniedziałek więcej czasu z rodziną. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Transferowe podsumowanie czerwca. Koronawirus nie taki straszny Transferowe podsumowanie czerwca. Koronawirus nie taki straszny Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Rennes zbroi się przed Ligą Mistrzów. OFICJALNIE: Terrier pierwszym letnim transferem Rennes zbroi się przed Ligą Mistrzów. OFICJALNIE: Terrier pierwszym letnim transferem Upamecano jednak zostanie? RB Lipsk ma plan! Upamecano jednak zostanie? RB Lipsk ma plan! Glik coraz bliżej opuszczenia AS Monaco. Finalizacja transferu kwestią dni Glik coraz bliżej opuszczenia AS Monaco. Finalizacja transferu kwestią dni OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy