FC Barcelona chce 16-latka z Francji

FC Barcelona chce 16-latka z Francji
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: RMC Sport | Mundo Deportivo

FC Barcelona przystępuje do wyścigu o Lenny'ego Lacroixa. Środkowy obrońca Metz znalazł się również na celowniku Juventusu.

Skauci „Blaugrany” przeczesują rynek nie tylko w poszukiwaniu gwiazd. Klub nadal stara się wyłapywać największe talenty, które w przyszłości mogłyby stanowić o sile zespołu. Jednym z nich może się okazać Lenny Lacroix, który już teraz zbiera dobre recenzje w barwach młodzieżowej ekipy Metz. 16-latek na razie nie zadebiutował jeszcze w profesjonalnej piłce, ale zasłużył sobie na możliwość trenowania z seniorami.

„RMC Sport” informuje, że po młodzieżowego reprezentanta Francji zgłosiła się właśnie Barcelona. Mistrzowie Hiszpanii wysyłają swoich skautów, by ci uważnie obserwowali postępy nastolatka. Otrzymane raporty przekonały klub do podjęcia działań i w najbliższych oknach transferowych „Barça” postara się sprowadzić gracza do siebie. Niewykluczone, iż od razu zostanie on włączony do drużyn młodzieżowych lub nawet zespołu rezerw, pomijając odesłanie na wypożyczenie.

W ten sposób ekipa z Camp Nou chciałaby zatrzymać gracza i mieć go cały czas pod obserwacją, by dopiero później zdecydować konkretnie o jego przyszłości. Katalończycy muszą mieć się jednak na baczności, ponieważ nie są osamotnieni w swoich staraniach.

Sieci na zawodnika zarzucił również Juventus. „Mundo Deportivo” zapewnia jednak, że doniesienia dziennikarzy z „Radia Monte Carlo” są prawdziwe i Barcelonie bardzo zależy na tym transferze, dlatego to właśnie ją należy postrzegać aktualnie za faworyta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy