FC Barcelona chce 16-latka z Francji

FC Barcelona chce 16-latka z Francji
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: RMC Sport | Mundo Deportivo

FC Barcelona przystępuje do wyścigu o Lenny'ego Lacroixa. Środkowy obrońca Metz znalazł się również na celowniku Juventusu.

Skauci „Blaugrany” przeczesują rynek nie tylko w poszukiwaniu gwiazd. Klub nadal stara się wyłapywać największe talenty, które w przyszłości mogłyby stanowić o sile zespołu. Jednym z nich może się okazać Lenny Lacroix, który już teraz zbiera dobre recenzje w barwach młodzieżowej ekipy Metz. 16-latek na razie nie zadebiutował jeszcze w profesjonalnej piłce, ale zasłużył sobie na możliwość trenowania z seniorami.

„RMC Sport” informuje, że po młodzieżowego reprezentanta Francji zgłosiła się właśnie Barcelona. Mistrzowie Hiszpanii wysyłają swoich skautów, by ci uważnie obserwowali postępy nastolatka. Otrzymane raporty przekonały klub do podjęcia działań i w najbliższych oknach transferowych „Barça” postara się sprowadzić gracza do siebie. Niewykluczone, iż od razu zostanie on włączony do drużyn młodzieżowych lub nawet zespołu rezerw, pomijając odesłanie na wypożyczenie.

W ten sposób ekipa z Camp Nou chciałaby zatrzymać gracza i mieć go cały czas pod obserwacją, by dopiero później zdecydować konkretnie o jego przyszłości. Katalończycy muszą mieć się jednak na baczności, ponieważ nie są osamotnieni w swoich staraniach.

Sieci na zawodnika zarzucił również Juventus. „Mundo Deportivo” zapewnia jednak, że doniesienia dziennikarzy z „Radia Monte Carlo” są prawdziwe i Barcelonie bardzo zależy na tym transferze, dlatego to właśnie ją należy postrzegać aktualnie za faworyta.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy