FC Barcelona: Gavi wypisany ze szpitala

FC Barcelona: Gavi wypisany ze szpitala fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Kamil Freliga
Kamil Freliga
Źródło: FC Barcelona

Pomocnik FC Barcelony Gavi opuścił szpital. Hiszpan trafił do niego po meczu z Betisem. Jego uraz głowy nie okazał się być poważnym.

17-latek wyszedł w podstawowym składzie „Dumy Katalonii”, ale musiał opuścić je na noszach już po 32 minutach gry. Gavi zablokował głową uderzenie Héctora Bellerína, a upadając jeszcze uderzył w jego nogę. Zawodnik próbował wrócić na plac gry, ale po chwili przewrócił się i jasne było, że konieczna jest zmiana.

Zdarzenie było na tyle poważne, że wychowanek klubu został zabrany do szpitala, gdzie przeszedł badania neurologiczne. Ich wyniki okazało się jednak zadowalające i Hiszpan opuścił placówkę medyczną jeszcze w sobotę, choć pierwotnie zapowiadano, że spędzi noc na obserwacji.

W niedzielę pomocnik uczestniczył już w zajęciach treningowych i będzie mógł zagrać w środę z Bayernem Monachium w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów.

To dobra wiadomość dla Xaviego, który nie nadal nie może korzystać z usług borykających się z poważniejszymi problemami ze zdrowiem Pedriego, Martina Braithwaite, Sergio Agüero, Sergiego Roberto, a niedostępny w środę ma być też jeszcze Ansu Fati.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy