FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania

FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gerard Romero

FC Barcelona osiągnęła pełne porozumienie z Iñigo Martínezem w kwestii letniego transferu - informuje Gerard Romero. Żona zawodnika rozpoczęła poszukiwania nowego mieszkania. Transfer nie jest jednak pewny, bo wszystko zależy od Finansowego Fair Play.

FC Barcelona wygrała 2-1 w miniony weekend w El Clásico i jest o krok od powrotu na tron w Hiszpanii i zapewnienia sobie mistrzostwa. Podopieczni Xaviego mają już bowiem dwanaście punktów przewagi nad drugim Realem Madryt.

Wydaje się zatem, że tylko kataklizm może pozbawić Roberta Lewandowskiego i spółki mistrzostwa kraju.

Przychodzi zatem odpowiedni moment, by powoli zastanawiać się w kwestii nowego sezonu, a co za tym idzie, wzmocnień. Priorytet stanowi sprowadzenie lewonożnego środkowego defensora.

Dlatego też od dłuższego czasu na Camp Nou trwały negocjacje w kierunku pozyskania Iñigo Martínez z Athletic Club w ramach wolnego transferu.

Te zakończyły się sukcesem, bo według doniesień Gerarda Romero strony osiągnęły „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem w kwestii warunków umowy indywidualnej.

Żona zawodnika rozpoczęła już poszukiwania mieszkania w stolicy Katalonii, choć transfer wcale nie jest w stu procentach przesądzony.

Wiele będzie zależało bowiem od Finansowego Fair Play. Barcelona czeka zatem, czy znajdzie się w budżecie miejsce wynagrodzeń.

31-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 14 meczów, a jego dorobek to jeden gol.

Jest on wychowankiem Realu Sociedad, z którego trafił do Athletic Club latem 2018 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy