FC Barcelona otwarta na rozstanie z obrońcą. Na stole pojawiła się konkretna oferta

FC Barcelona otwarta na rozstanie z obrońcą. Na stole pojawiła się konkretna oferta fot. dean bertoncelj / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gerard Romero

FC Barcelona otrzymała propozycję ze strony jednego z klubów z Premier League za Alejandro Balde - poinformował Gerard Romero.

Przedstawiciele „Dumy Katalonii” wiązali nie tak dawno bardzo duże nadzieje z produktem rodzimej akademii. Dobitnie potwierdzał to fakt zawarcia z nim nowego porozumienia we wrześniu bieżącego roku.

Niedługo po nastaniu tego momentu 20-letni zawodnik znacząco obniżył loty i nie może już pochwalić się posiadaniem niepodważalnej pozycji w układance trenera Xaviego.

„Sport” poinformował nie tak dawno, że Alejandro Balde jest tym faktem rozczarowany i wyobraża sobie kontynuowanie kariery w innym miejscu już od nadchodzącego zimowego okna transferowego.

FC Barcelona nie zamierza za wszelką cenę zatrzymywać lewego obrońcy i zgodzi się na jego sprzedaż, ale tylko pod warunkiem otrzymania oferty w odpowiedniej wysokości.

Gerard Romero nie wyklucza, że takowa trafiła właśnie na biurko prezydenta Joana Laporty ze strony jednego z zespołów z Premier League, którego nazwa nie została na razie ujawniona.

Wcześniej spekulowano za to, że 20-latek znajduje się pod obserwacją między innymi Manchesteru City, Chelsea, Arsenalu czy Tottenhamu.

Balde zanotował w trwających rozgrywkach asystę w 21 występach.

Jego bieżących kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2028 roku i zawiera klauzulę wykupu na poziomie miliarda euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy