FC Barcelona podjęła decyzję w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego. Bez zaskoczenia

FC Barcelona podjęła decyzję w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego. Bez zaskoczenia fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Javi Miguel

FC Barcelona zdecydowała, że Robert Lewandowski nie jest na sprzedaż - informuje Javi Miguel. To samo tyczy się Raphinhi.

FC Barcelona szuka oszczędności, a co za tym idzie, latem można spodziewać się głośnych sprzedaży lidera LaLigi. Wszystko po to, by po pierwsze odciążyć budżet, a po drugie znaleźć rozwiązanie na sprowadzenie Lionela Messiego.

Nie jest tajemnicą, że jednym z najbardziej pochłaniających transferów ekipy ze stolicy Katalonii w ostatnich miesiącach był oczywiście Robert Lewandowski.

Polak zarabia na Camp Nou bardzo dobrze. O ile na początku sezonu spisywał się świetnie, o tyle ostatnio spuścił z tonu. Wpływ na to może mieć kontuzja, o której ostatnio szeroko rozpisują się media.

Niektóre poszły jednak o krok dalej i twierdziły, że Barcelona może rozważyć sprzedaż byłego atakującego Bayernu Monachium.

Według informacji, które podaje Javi Miguel, tak się jednak nie stanie. W klubie wiążą z Polakiem przyszłość i po prostu nie jest on w tym momencie na sprzedaż.

W podobnym położeniu znajduje się też Raphinha, którego sztab szkoleniowy ceni.

Robert Lewandowski rozegrał w tym sezonie dla FC Barcelony łącznie 36 meczów, a w tym czasie zdobył 27 bramek oraz zanotował siedem asyst.

Jego umowa z liderem LaLigi obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy