FC Barcelona prowadzi rozmowy z przedstawicielami Sergio Agüero

FC Barcelona prowadzi rozmowy z przedstawicielami Sergio Agüero fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Barcelona zainicjowała wstępne rozmowy z przedstawicielami Sergio Agüero w sprawie jego wolnego transferu po zakończeniu sezonu - podaje Sky Sports.

Odejście Agüero z MC po finiszu rozgrywek 2020/2021 zostało potwierdzone jakiś czas temu. Zainteresowanie 32-letnim Argentyńczykiem ze strony Barcelony nie jest żadną niespodzianką. Jak piszą brytyjscy dziennikarze, rozmowy ruszyły. Fabrizio Romano potwierdził z kolei wcześniejsze doniesienia „Mundo Deportivo” sugerujące, że napastnik gotów jest na obniżkę wynagrodzenia, byle tylko trafić na Camp Nou.

Włoch dodaje jednak, że póki co nic nie zostało podpisane i strony nie doszły do pełnego porozumienia. Barcelona nie podjęła jeszcze ostatecznych decyzji w sprawie potencjalnych transferów Agüero oraz Memphisa Depaya. Zrobi to niebawem.

Na ten moment poważnym konkurentem w rywalizacji o podpis Argentyńczyka wydaje się być Chelsea. Barcelona wierzy jednak w to, że wizja wspólnej gry z Leo Messim w Katalonii okaże się decydująca.

Agüero może zakończyć przygodę z MC z triumfami w Premier League oraz Lidze Mistrzów. „The Citizens” są o krok od zapewnienia sobie mistrzostwa kraju, a w finale Champions League zmierzą się z Chelsea.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy