FC Barcelona: Sergio Agüero wykluczony z gry przynajmniej do końca stycznia [OFICJALNIE]

FC Barcelona: Sergio Agüero wykluczony z gry przynajmniej do końca stycznia [OFICJALNIE] fot. ESPN
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Barcelona

Sergio Agüero nie pojawił się na ligowych oraz międzynarodowych boiskach przez przynajmniej trzy najbliższe miesiące. Taką decyzję podjęła FC Barcelona po otrzymanych dotychczas wynikach badań argentyńskiego napastnika.

33-letni zawodnik nie dokończył ligowego pojedynku z Deportivo Alavés (1:1) i tuż przed końcem pierwszej połowy zgłosił sztabowi szkoleniowemu nagłą niedyspozycję wynikającą z bólu w klatce piersiowej oraz problemów z oddychaniem.

Sergio Agüero został niezwłocznie ściągnięty z boiska i przetransportowany do szpitala w celu przejścia szczegółowych badań, które miały bliżej określić przyczynę zaistniałego stanu rzeczy.

Dziennikarze „Sportu” zdążyli poinformować, że u Argentyńczyka stwierdzono arytmię serca oraz to, że napastnik już wcześniej wykazywał pewne problemy zdrowotne, które miały na to wskazywać. Mimo to bez większych przeszkód kontynuował karierę, a ta stanęła teraz pod znakiem zapytania.

Co prawda FC Barcelona nie potwierdziła podanych doniesień, ale w opublikowanym oświadczeniu stwierdza, że doświadczony napastnik po serii badań i zabiegu diagnostyczno-terapeutycznym przeprowadzonym przez doktora Josepa Brugadę pozostanie poza grą przez najbliższe trzy miesiące w celu dokonania oceny zastosowanej kuracji.

33-latek nie może być usatysfakcjonowany swoją dotychczasową przygodą w „Dumie Katalonii”, ponieważ stracił początek sezonu z uwagi na kontuzję łydki i od momentu powrotu na boisko zdążył wystąpić w zaledwie czterech meczach, w których zdobył honorową bramkę dla ekipy z Camp Nou w przegranym El Clásico (1:2).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy