FC Barcelona sprowadzi następcę Rakiticia?!

FC Barcelona sprowadzi następcę Rakiticia?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport

FC Barcelona musi reagować na ewentualne odejście Ivana Rakiticia. Wybrańcem Katalończyków na tę chwilę ma być Amine Harit.

Chorwacki pomocnik coraz poważniej myśli o odejściu z Camp Nou, co wynika z faktu, że stracił on miejsce w podstawowym składzie na rzecz Frenkiego de Jonga. Sytuacji 31-latka bacznie przygląda się kilka klubów, w tym Manchester United czy Inter Mediolan, a „Blaugrana” wstępnie ma żądać za niego około 40 milionów euro.

Jak jednak informuje kataloński „Sport”, część z zarobionej kwoty ma zostać przeznaczona na angaż następcy Ivana Rakiticia, którym może być Amine Harit.

22-latek jest uważana za ogromny talent, a swoje nieprzeciętne umiejętności prezentuje w koszulce niemieckiego Schalke. W obecnym sezonie Marokańczyk, który posiada także francuski paszport, w dziewięciu meczach strzelił cztery gole i zanotował tyle samo asyst.

Doskonała forma ofensywnego pomocnika zwróciła uwagę dyrekcji Barcelony, których wysłannicy mieli w ubiegły weekend obserwować poczynania piłkarza mogącego także występować na obu skrzydłach. Umowa Harita wygasa już 30 czerwca 2021 roku, dlatego Katalończycy chcą skorzystać z okazji i zapewnić sobie usługi 22-latka za kwotę 18 milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! OFICJALNIE: Sobota odszedł z St. Pauli. Czas na Ekstraklasę?! OFICJALNIE: Sobota odszedł z St. Pauli. Czas na Ekstraklasę?! Premier League potwierdziła terminy letniego okresu transferowego. Dodatkowe okno w październiku [OFICJALNIE] Premier League potwierdziła terminy letniego okresu transferowego. Dodatkowe okno w październiku [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy transfer w historii macedońskiej ligi OFICJALNIE: Największy transfer w historii macedońskiej ligi OFICJALNIE: Milan wykupił Simona Kjæra OFICJALNIE: Milan wykupił Simona Kjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy