FC Barcelona wyceniła niechcianego zawodnika. Gigant może skorzystać z promocji

FC Barcelona wyceniła niechcianego zawodnika. Gigant może skorzystać z promocji fot. JpegPhotographer / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Sport

FC Barcelona zwietrzyła okazję na sprzedaż Clémenta Lengleta, którym zainteresował się Bayern Monachium. Katalończycy obniżyli nieco swoje żądania - podaje „Sport”.

Lenglet od dłuższego czasu nie figuruje już w planach FC Barcelony, która szuka zastrzyku gotówki na każdy sposób. Poprzedni sezon Francuz spędził na wypożyczeniu w Tottenhamie, gdzie zebrał solidne recenzje.

Londyńczycy myśleli przez pewien czas o zatrzymaniu stopera, ale „Duma Katalonii” żądała za definitywny transfer 15 milionów euro. 

28-latek trafił na początku września do Aston Villi. Od początku służby w szeregach Unaia Emery'ego uzbierał pięć występów - wszystkie w Lidze Konferencji Europy. Z powodu sporej konkurencji nie zdołał jeszcze zagrać w tej edycji Premier League.

Lenglet nie czuje się komfortowo w Aston Villi, ponieważ spodziewał się grać znacznie więcej. Z tego powodu chciałby przedwcześnie zakończyć wypożyczenie w styczniu. Miał pewne opcje w Hiszpanii, ale obecnie myśli o Bayernie Monachium.

Jak informował niedawno Tobi Altschäffl, problemy w defensywie mistrzów Niemiec skłoniły ich do rozważenia kandydatury stopera z Beauvais, która mogłaby być dobrą rynkową okazją.

„Sport” twierdzi, że FC Barcelona nie chce przegapić tej możliwości, dlatego chciałaby otrzymać około dziesięciu milionów euro - niekoniecznie zapłaconych w jednej transzy.

Clément Lenglet uzbierał 160 spotkań w trykocie zespołu ze stolicy Katalonii. Wcześniej zbierał bardzo dobre recenzje w Sevilli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy