FC Barcelona zdecydowała w sprawie zastępcy Gaviego?!

FC Barcelona zdecydowała w sprawie zastępcy Gaviego?! fot. pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gerard Romero

FC Barcelona pozyska nowego zawodnika w obliczu kontuzji Gaviego? Zdaniem Gerarda Romero władze są przekonane, że obecna kadra jest wystarczająca, a priorytetem na zimę będzie zupełnie ktoś inny.

Dramat - takie słowo ciśnie się na usta, kiedy mowa o kontuzji Gaviego.

W niedzielę wszyscy kibice FC Barcelony i reprezentacji Hiszpanii wstrzymali oddech, kiedy laureat Golden Boy 2022 padł na murawę. Już na początku niemalże pewne było, że problem, z jakim się zmaga, jest poważny.

Potwierdziła to dalsza diagnostyka, wykazując, że w przypadku 19-latka doszło do zerwania więzadeł krzyżowych.

Oznacza to, że Gavi ma z głowy nie tylko ten sezon, ale też EURO 2024.

W takim wypadku jasne stało się, że w obliczu natłoku meczów FC Barcelona będzie potrzebowała godnego zastępcy młokosa. Czy w zimie Xavi dostanie posiłki?

Zdaniem Gerarda Romero taki scenariusz nie jest w tym momencie brany pod uwagę. Dziennikarz twierdzi, że w klubie nie czują potrzeby pozyskiwania nowego pomocnika. Obecna kadra ma być wystarczająca.

Niezmienne jest natomiast podejście w kwestii napastnika - priorytet na zimę to Vitor Roque.

Brazylijczyk formalnie podpisał kontrakt od lipca 2024 roku, ale w Katalonii robią wszystko, by sprowadzić go wcześniej. Wszystko po to, by odciążył nieco Roberta Lewandowskiego.

18-latek wraca po kontuzji stawu skokowego, której nabawił się w jednym ze spotkań ligowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy