FC Köln: Razem przychodzili, razem odejdą?! Skhiri może podążyć tropem Bornauwa

FC Köln: Razem przychodzili, razem odejdą?! Skhiri może podążyć tropem Bornauwa
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild

Na przełomie lipca i sierpnia 2019 roku FC Köln potwierdziło pozyskanie Sebastiana Bornauwa i Ellyesa Skhiriego. Dziś tego pierwszego nie ma już w klubie, a wkrótce jego los podzielić może Tunezyjczyk, o którego angaż stara się Fiorentina - przekazał „Bild”.

W piątek VfL Wolfsburg poinformował o sprowadzeniu holenderskiego stopera, którego transfer definitywny może wynieść nawet 17 milionów euro. Coraz więcej jest przesłanek ku temu, by sądzić, iż „Kozły” w krótkim odstępie czasu dokonają drugiej sprzedaży za podobną kwotę.

Jak donosi „Bild”, Ellyes Skhiri, dotąd obiekt pożądania Romy, wylądował na szczycie listy życzeń Fiorentiny. 26-latek miałby kosztować Włochów 15-17 milionów euro.

Największą uwagę zwraca fakt, że obaj ci gracze trafili do zespołu latem 2019 roku, praktycznie w tym samym terminie. Dziś pisane są im jednak zupełne inne kierunki.

Defensywny pomocnik to 36-krotny reprezentant Tunezji, który jest jednym z liderów FC Köln, w barwach którego uzbierał już 70 występów, strzelił siedem goli oraz zanotował sześć asyst. Wcześniej na poziomie seniorskim bronił jeszcze barw Montpellier.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy