FC Köln: Razem przychodzili, razem odejdą?! Skhiri może podążyć tropem Bornauwa

FC Köln: Razem przychodzili, razem odejdą?! Skhiri może podążyć tropem Bornauwa
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild

Na przełomie lipca i sierpnia 2019 roku FC Köln potwierdziło pozyskanie Sebastiana Bornauwa i Ellyesa Skhiriego. Dziś tego pierwszego nie ma już w klubie, a wkrótce jego los podzielić może Tunezyjczyk, o którego angaż stara się Fiorentina - przekazał „Bild”.

W piątek VfL Wolfsburg poinformował o sprowadzeniu holenderskiego stopera, którego transfer definitywny może wynieść nawet 17 milionów euro. Coraz więcej jest przesłanek ku temu, by sądzić, iż „Kozły” w krótkim odstępie czasu dokonają drugiej sprzedaży za podobną kwotę.

Jak donosi „Bild”, Ellyes Skhiri, dotąd obiekt pożądania Romy, wylądował na szczycie listy życzeń Fiorentiny. 26-latek miałby kosztować Włochów 15-17 milionów euro.

Największą uwagę zwraca fakt, że obaj ci gracze trafili do zespołu latem 2019 roku, praktycznie w tym samym terminie. Dziś pisane są im jednak zupełne inne kierunki.

Defensywny pomocnik to 36-krotny reprezentant Tunezji, który jest jednym z liderów FC Köln, w barwach którego uzbierał już 70 występów, strzelił siedem goli oraz zanotował sześć asyst. Wcześniej na poziomie seniorskim bronił jeszcze barw Montpellier.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy