FIFA 20: Klich i Rybus przegrali z Ukraińcami

FIFA 20: Klich i Rybus przegrali z Ukraińcami fot. Łączy nas piłka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

Reprezentacja Polski pod koniec marca miała zagrać towarzysko z Ukrainą. Do spotkania nie doszło z powodu pandemii koronawirusa. Dzisiaj zawodnicy obu drużyn zmierzyli się za to w grze FIFA 20.

Biało-czerwonych reprezentowali Mateusz Klich i Maciej Rybus. Za rywali mieli Jewhena Konoplankę oraz Ołeksandra Zinczenkę. Zmagania, podobnie jak to miało miejsce w starciu z Finami, skomentował Dariusz Szpakowski.

W meczu numer jeden Klich zmierzył się z Konoplanką, który na co dzień występuje w Szachtarze Donieck. 30-letni skrzydłowy wyszedł na prowadzenie po trafieniu… samym sobą. Później to powtórzył. W pewnym momencie Ukrainiec prowadził pięcioma bramkami. Koniec końców, po dwóch golach strzelonych Robertem Lewandowskim, mecz zakończył się wynikiem 2:5.

Drugie spotkanie rozpoczęło się od bramki Rybusa zdobytej Lewandowskim. Potem do siatki trafił też m.in. Piotr Zieliński. Skończyło się na zwycięstwie Rybusa 4:3.

Sumując wyniki, biało-czerwoni ulegli więc Ukraińcom 6:8.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy