FIFA 20: Klich i Rybus przegrali z Ukraińcami

FIFA 20: Klich i Rybus przegrali z Ukraińcami fot. Łączy nas piłka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

Reprezentacja Polski pod koniec marca miała zagrać towarzysko z Ukrainą. Do spotkania nie doszło z powodu pandemii koronawirusa. Dzisiaj zawodnicy obu drużyn zmierzyli się za to w grze FIFA 20.

Biało-czerwonych reprezentowali Mateusz Klich i Maciej Rybus. Za rywali mieli Jewhena Konoplankę oraz Ołeksandra Zinczenkę. Zmagania, podobnie jak to miało miejsce w starciu z Finami, skomentował Dariusz Szpakowski.

W meczu numer jeden Klich zmierzył się z Konoplanką, który na co dzień występuje w Szachtarze Donieck. 30-letni skrzydłowy wyszedł na prowadzenie po trafieniu… samym sobą. Później to powtórzył. W pewnym momencie Ukrainiec prowadził pięcioma bramkami. Koniec końców, po dwóch golach strzelonych Robertem Lewandowskim, mecz zakończył się wynikiem 2:5.

Drugie spotkanie rozpoczęło się od bramki Rybusa zdobytej Lewandowskim. Potem do siatki trafił też m.in. Piotr Zieliński. Skończyło się na zwycięstwie Rybusa 4:3.

Sumując wyniki, biało-czerwoni ulegli więc Ukraińcom 6:8.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy