FIFA 20: Piątek i Bielik wieczorem walczą z Finlandią

FIFA 20: Piątek i Bielik wieczorem walczą z Finlandią fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Łączy nas piłka

27 marca na stadionie we Wrocławiu miało dojść do towarzyskiej potyczki reprezentacji Polski z Finlandią. Z powodu epidemii koronawirusa został on odwołany, ale finalnie dojdzie do skutku za pośrednictwem gry FIFA 20 z udziałem Krzysztofa Piątka i Krystiana Bielika.

Reprezentacja „Biało-Czerwonych” miała 27 marca rozegrać pierwszy z czterech sparingów przygotowujących ją do udziału w Mistrzostwach Europy, ale z wiadomym wszystkim względów nie będzie on miał miejsca podobnie, jak czerwcowe Euro 2020.

UEFA z uwagi na panującą epidemię koronawirusa zdecydowała się przenieść turniej o miano najlepszej drużyny na Starym Kontynencie na następny rok i w miejsce terminu wielkiej piłkarskiej imprezy przeniosła między innymi spotkania towarzyskie polskiej kadry.

Na chwilę obecną trudno przypuszczać, czy rzeczywiście dojdą one do skutku, dlatego Polski Związek Piłki Nożnej przygotował dla nas niespodziankę w postaci rozegrania meczu towarzyskiego z Finlandią za pośrednictwem gry FIFA 20.

Nasz kraj w tym pojedynku będą reprezentować Krzysztof Piątek i Krystian Bielik. Z kolei honoru fińskiego wirtualnego futbolu będą bronić Pyry Soiri z Esbjerg fB oraz Glen Kamara z Rangersów.

Wymienieni piłkarze zmierzą się w dwóch meczach jeden na jednego. Początek transmisji z tego wydarzenia będzie miał miejsce na profilach kanału „Łączy nas piłka” na Facebooku oraz Youtube o godzinie 19:00.

Pragniemy również nadmienić, ze Krystian Bielik w piątek weźmie udział nie tylko w meczu w grze FIFA 20, ale także w pokazowym starciu w Counter-Strike'u: Global Offensive wraz z Mateuszem Klichem, Bartoszem Kapustką, Karolem Linettym, Dawidem Kownackim, Łukaszem Zwolińskim, Jakubem Piotrowskim, Damianem Matrasem, Pawłem Bochniewiczem oraz Wojciechem Pawłowskim.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy