FIFA 21: Znamy datę premiery gry. Pierwszy zwiastun [WIDEO]

FIFA 21: Znamy datę premiery gry. Pierwszy zwiastun [WIDEO] fot. EA Sports
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: EA Sports

EA Sports potwierdziło, że światowa premiera gry FIFA 21 będzie miała miejsce 9 października.

Ostatnie edycje popularnej gry piłkarskiej wychodziły pod koniec września. Na opóźnienie terminu najprawdopodobniej miała wpływ pandemia koronawirusa, ale trzeba przyznać, że i tak jest ono niewielkie.

EA Sports zapowiada zupełnie nową jakość. Modyfikacje będą dotyczyły m.in. czasu ładowania gry, systemu oświetlenia i renderowania grafiki, modeli zawodników, dźwięku, jakości ruchu, realizmu zachowania piłkarzy oraz atmosfery rozgrywki. Ta będzie dostępna w wersji standardowej, mistrzowskiej i ultimate. Wszelkie zmiany najmocniej odczują właściciele konsol nowej generacji.

Grę już teraz można zamówić na PC, PS4 i Xbox One. Jej producent poinformował jednak, że gracze, którzy zdecydują się na wersje konsolowe później otrzymają bezpłatną aktualizację do wersji na PS5 i Xbox Series X, których premiery zaplanowano na końcówkę tego roku.

EA Sports opublikowało pierwszy trailer gry w połączeniu z Madden 21. Na wideo można dostrzec Kyliana Mbappé. Bardzo możliwe, że to właśnie Francuz znajdzie się na okładce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy