FIFA 22: EA Sports usuwa reprezentację Rosji i wszystkie rosyjskie kluby [OFICJALNIE]

FIFA 22: EA Sports usuwa reprezentację Rosji i wszystkie rosyjskie kluby [OFICJALNIE] fot. Miguel Lagoa / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: EA Sports

EA Sports podjęło decyzję o usunięciu reprezentacji Rosji i rosyjskich klubów z gry FIFA 22.

Atak Rosji na Ukrainę zaowocował szeregiem sankcji nakładanych na agresora przez władze innych europejskich państw i nie tylko. Na kroki mające uderzyć w Rosjan, choćby symbolicznie, decydują się również przeróżne przedsiębiorstwa i dotyczą one w zasadzie każdej dziedziny życia. Swoją cegiełkę dołożyło EA Sports.

„EA Sports solidaryzuje się z ukraińskim narodem i jak wiele innych głosów ze świata piłki nożnej, wzywa do pokoju oraz zakończenia inwazji na Ukrainę.

Stojąc w jednym szeregu z naszymi partnerami z FIFA oraz UEFA EA Sports rozpoczęło proces usuwania reprezentacji Rosji i wszystkich rosyjskich klubów z produktów EA Sports FIFA, w tym FIFA 22, FIFA Mobile oraz FIFA Online. Oceniamy również możliwość zmian w innych obszarach naszych gier.

Będziemy na bieżąco informować naszą społeczność o wszelkich podjętych działaniach. Dziękujemy graczom za cierpliwość podczas prac nad niniejszymi aktualizacjami” - można przeczytać w komunikacie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kylian Mbappé kończy udział w klasyku z kontuzją. Ryzyko się nie opłaciło Kylian Mbappé kończy udział w klasyku z kontuzją. Ryzyko się nie opłaciło Następna kontrowersja w Ekstraklasie. Prawie złamał nogę rywalowi i obejrzał tylko żółtą kartkę [WIDEO] Następna kontrowersja w Ekstraklasie. Prawie złamał nogę rywalowi i obejrzał tylko żółtą kartkę [WIDEO] Kibice Legii Warszawa się zastanawiają. „Czy ta dwójka ma jakieś haki na Kostę Runjaicia?” Kibice Legii Warszawa się zastanawiają. „Czy ta dwójka ma jakieś haki na Kostę Runjaicia?” Kibice Górnika Zabrze z ważną wiadomością w trakcie meczu z Legią Warszawa [FOTO] Kibice Górnika Zabrze z ważną wiadomością w trakcie meczu z Legią Warszawa [FOTO] Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy