FIFA 22: Wybrano gwiazdę kolejnej okładki popularnej gry [OFICJALNIE]

FIFA 22: Wybrano gwiazdę kolejnej okładki popularnej gry [OFICJALNIE] fot. EA Sports
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: EA Sports

Premiera nowej odsłony gry FIFA zbliża się powoli, a w piątek dostaliśmy informację, jaki piłkarz znajdzie się na okładce. W tym roku ponownie będzie to Kylian Mbappé.

Jak co roku im bliżej jesieni, tym coraz więcej informacji pojawia się na temat nowej odsłony gry FIFA. Na razie Electronic Arts nie zdradziła żadnych szczegółów, ale w piątek poinformowała, że Kylian Mbappé znajdzie się na okładce. Tym samym powtarza się scenariusz z tamtego roku, kiedy to został twarzą gry FIFA 21.

– Bycie na okładce FIFA to spełnienie marzeń. Gram w tę grę, ponieważ też byłem dzieckiem. Jestem zaszczycony, że mogę reprezentować zupełnie nowe pokolenie graczy i być w tej samej grupie, co wielu innych niesamowitych piłkarzy, z którymi teraz podzielam ten zaszczyt – skomentował Kylian Mbappé.

Dzięki temu 22-latek drugi raz dostępuje tego zaszczytu i dołącza do skromnego grona piłkarzy, którzy kilkukrotnie byli na okładkach tej serii gier. Należą do niego takie postaci jak Cristiano Ronaldo (dwa razy) czy Leo Messi (cztery razy). Rekordzistą w tym aspekcie pozostaje niezmiennie Wayne Rooney (siedem razy na okładce).

Warto również zaznaczyć, że w piątek gracze otrzymali informację na temat pierwszego zwiastuna FIFA 22. Będzie można go zobaczyć w niedzielę na oficjalnym kanale EA Sports Fifa na Youtube'ie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy