Filip Mladenović przyjął ofertę. Wkrótce podpis

Filip Mladenović przyjął ofertę. Wkrótce podpis fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Novasports.gr

Piłkarz Legii Warszawa Filip Mladenović ma dołączyć do Panathinaikosu. Novasports.gr uważa, że to przesądzone.

O prawdopodobnych przenosinach Filipa Mladenovicia do Panathinaikosu pisał już Piotr Koźmiński, informując, że grecki klub oferuje mu 420 tysięcy euro rocznie. Novasports.gr podaje, że lewy obrońca Legii Warszawa przyjął propozycję, w ciągu dwóch-trzech dni ma zjawić się w Atenach na testy medyczne i podpisać umowę. Do przeprowadzki dojdzie na zasadzie wolnego transferu.

Władze Legii złożyły mu ofertę przedłużenia współpracy, ale jak podawały wcześniej rodzime media, piłkarz zwlekał z decyzją, co nie do końca podobało się warszawskiemu klubowi. Ten ma mieć już przygotowanych kandydatów na jego następcę.

31-latek trafił do stolicy naszego kraju w 2020 roku z Lechii Gdańsk. Zdobył w niej mistrzostwo i Puchar Polski, rozgrywając 102 mecze. Zanotował 15 trafień i 22 asysty. Końcówkę ostatniego sezonu stracił z powodu zawieszenia po nieodpowiednim zachowaniu mającym miejsce po wygranym finale pucharu z Rakowem Częstochowa.

Panathinaikos jest 20-krotnym mistrzem Grecji. Minione rozgrywki zakończył na drugim miejscu w tabeli i wystąpi w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy