Finał Pucharu Polski poza Stadionem Narodowym [POTWIERDZONE]

Finał Pucharu Polski poza Stadionem Narodowym [POTWIERDZONE] fot. FotoPyk
Redakcja
Redakcja
Źródło: Onet.pl

W tym roku, tak samo jak w poprzednim, finał Pucharu Polski nie odbędzie się w Warszawie - poinformował Onet.pl.

Od kilku lat finał Pucharu Polski odbywa się na Stadionie Narodowym w stolicy. Jednak pandemia koronawirusa zatrzymała tradycję. Stadion został przerobiony na szpital polowy i nie można organizować na nim żadnych wydarzeń sportowych oraz kulturalnych.

W zeszłym roku finał odbył się w Lublinie. Cracovia wygrała spotkanie 3-2 po dogrywce z Lechią Gdańsk. PZPN był wtedy bardzo zadowolony ze współpracy z miastem.

- Na 90 procent mecz odbędzie się na stadionie w Lublinie tak, jak to było w poprzednim roku. Współpraca z miastem i stadionem przebiegała wzorowo. Jeszcze nie podpisaliśmy wiążącej umowy, ale liczę, że tak się stanie. W razie czego mamy alternatywne rozwiązanie – powiedział w rozmowie z Onetem sekretarz generalny PZPN, Maciej Sawicki.

Mecz zostanie rozegrany prawdopodobnie 2 maja.

KACPER SASIAK

Więcej na temat: Puchar Polski Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy