Fiorentina sięgnie po pomocnika Bayernu Monachium?! Włosi liczą na pomoc Ribéry'ego

Fiorentina sięgnie po pomocnika Bayernu Monachium?! Włosi liczą na pomoc Ribéry'ego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

AC Fiorentina zamierza podjąć próbę nawiązania współpracy z Javim Martínezem - poinformował Fabrizio Romano.

Doświadczony pomocnik otrzymał już jakiś czas temu zgodę ze strony władz Bayernu Monachium na poszukiwania nowego pracodawcy, ponieważ nie widnieje już w planach budowy drużyny przez Hansiego Flicka.

Blisko 32-letni zawodnik nie jest także zachwycony rolą pełnioną w zespole w minionych miesiącach i dlatego z entuzjazmem odnosi się do możliwości kontynuowania swojej kariery w nowym otoczeniu.

Do tej pory mogliśmy w mediach spotkać się z szeregiem informacji sugerujących, że były reprezentant Hiszpanii zostanie bohaterem wielkiego powrotu do Athleticu.

Nie można jednak wykluczyć, że ostatecznie Javi Martínez zdecyduje się na obranie innego kierunku i przystanie na ewentualną ofertę przedstawiona mu przez Fiorentinę.

Fabrizio Romano poinformował, że władze „Violi” zamierzają podjąć próbę nawiązania współpracy z doświadczonym piłkarzem i w najbliższym czasie rozpoczną rozmowy na ten temat z Bayernem Monachium.

Ekipa ze Stadio Artemio Franchi ma świadomość, że mogą ją czekać trudne negocjacje przede wszystkim z samym zawodnikiem, a to ze względu na jego wysokie wymagania finansowe. W tym aspekcie przedstawiciele włoskiego zespołu liczą jednak na pomoc ze strony niedawnego klubowego kolegi Hiszpania - Francka Ribéry'ego.

Javi Martínez wystąpił w 24 spotkaniach „Bawarczyków” w tym sezonie i jest związany z obecnym pracodawcą do połowy 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy