Frank Lampard ponownie łączony z Crystal Palace

Frank Lampard ponownie łączony z Crystal Palace fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

Władze Crystal Palace zaczęły ponownie spoglądać w kierunku Franka Lamparda - pisze „Daily Mirror”.

Lampard, który w styczniu odszedł z Chelsea, był łączony z „Orłami” już wcześniej. Temat jednak ucichł, a ostatnio na głównego kandydata na następcę Roya Hodgsona w londyńskim klubie wyrósł Nuno Espírito Santo. Strony miały prowadzić już zaawansowane negocjacje, ale niemal na pewno nie nawiążą współpracy. Crystal Palace podobno nie było w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom Portugalczyka, który do niedawna był odpowiedzialny za wyniki odnoszone przez Wolverhampton Wanderers.

Londyńczycy dalej szukają więc nowego menedżera i wrócić miał temat zatrudnienia Lamparda. Pomysł zakontraktowania 42-latka ma na Selhurst Park Stadium wielu wielbicieli. Wszystko wskazuje jednak na to, że na razie nie ma konkretnych rozmów w tej sprawie.

„Daily Mirror” wymienia jeszcze dwóch innych kandydatów do objęcia zespołu „Orłów”: Seana Dyche’a (Burnley) oraz Steve’a Coopera (Swansea City).

Crystal Palace zakończyło rozgrywki 2020/2021 na czternastym miejscu w tabeli Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy