Furman i Rybus w jednym klubie?!

Furman i Rybus w jednym klubie?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: yeniasir.com.tr.

Dominik Furman i Maciej Rybus znaleźli się na celowniku Denizlisporu.

Turecki zespół, który występuje na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Turcji, szuka wzmocnień. Na jego celowniku mieli znaleźć się dwaj Polacy. Mowa o Dominiku Furmanie i Macieju Rybusie.

Obu piłkarzom kończą się po sezonie kontrakty i nic nie wskazuje na to, by zdecydowali się je przedłużyć. To powoduje, że budzą na rynku niemałe zainteresowanie. Nie można wykluczyć, że ich kolejnym pracodawcą będzie właśnie Denizlispor.

Jeśli chodzi o Furmana, obecnie występuje on w Wiśle Płock. Władze tego klubu mocną zabiegają, by przedłużył z nim kontrakt. Sam piłkarz od dłuższego czasu się waha i swoje pozostanie w Ekstraklasie uzależnia raczej od ofert. W dobie pandemii koronawirusa, kiedy kluby stawiają na wolnych piłkarzy, jego transfer wydaje się tym bardziej prawdopodobny.

Rybus grał do tej pory w Lokomotiwie Moskwa. Wydaje się jednak, że jego dni w tej drużynie są policzone. Na sytuacji chcą skorzystać Turcy.

Warto wspomnieć, że do niedawna szeregów wspomnianego klubu bronił polski bramkarz, Adam Stachowiak. Rozstał się on jednak Denizlisporem przez wzgląd na zaległości finansowe, jakie miał wobec niego klub. Działacze tłumaczyli się natomiast tym, iż piłkarz nie chciał porozumieć się z nimi w kwestii obniżki płac.

Potencjalny zespół Polaków plasuje się w ligowej tabeli na dziesiątym miejscu z dorobkiem 31 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy