Furman i Rybus w jednym klubie?!

Furman i Rybus w jednym klubie?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: yeniasir.com.tr.

Dominik Furman i Maciej Rybus znaleźli się na celowniku Denizlisporu.

Turecki zespół, który występuje na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Turcji, szuka wzmocnień. Na jego celowniku mieli znaleźć się dwaj Polacy. Mowa o Dominiku Furmanie i Macieju Rybusie.

Obu piłkarzom kończą się po sezonie kontrakty i nic nie wskazuje na to, by zdecydowali się je przedłużyć. To powoduje, że budzą na rynku niemałe zainteresowanie. Nie można wykluczyć, że ich kolejnym pracodawcą będzie właśnie Denizlispor.

Jeśli chodzi o Furmana, obecnie występuje on w Wiśle Płock. Władze tego klubu mocną zabiegają, by przedłużył z nim kontrakt. Sam piłkarz od dłuższego czasu się waha i swoje pozostanie w Ekstraklasie uzależnia raczej od ofert. W dobie pandemii koronawirusa, kiedy kluby stawiają na wolnych piłkarzy, jego transfer wydaje się tym bardziej prawdopodobny.

Rybus grał do tej pory w Lokomotiwie Moskwa. Wydaje się jednak, że jego dni w tej drużynie są policzone. Na sytuacji chcą skorzystać Turcy.

Warto wspomnieć, że do niedawna szeregów wspomnianego klubu bronił polski bramkarz, Adam Stachowiak. Rozstał się on jednak Denizlisporem przez wzgląd na zaległości finansowe, jakie miał wobec niego klub. Działacze tłumaczyli się natomiast tym, iż piłkarz nie chciał porozumieć się z nimi w kwestii obniżki płac.

Potencjalny zespół Polaków plasuje się w ligowej tabeli na dziesiątym miejscu z dorobkiem 31 punktów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO] Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy