Furman i Rybus w jednym klubie?!

Furman i Rybus w jednym klubie?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: yeniasir.com.tr.

Dominik Furman i Maciej Rybus znaleźli się na celowniku Denizlisporu.

Turecki zespół, który występuje na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Turcji, szuka wzmocnień. Na jego celowniku mieli znaleźć się dwaj Polacy. Mowa o Dominiku Furmanie i Macieju Rybusie.

Obu piłkarzom kończą się po sezonie kontrakty i nic nie wskazuje na to, by zdecydowali się je przedłużyć. To powoduje, że budzą na rynku niemałe zainteresowanie. Nie można wykluczyć, że ich kolejnym pracodawcą będzie właśnie Denizlispor.

Jeśli chodzi o Furmana, obecnie występuje on w Wiśle Płock. Władze tego klubu mocną zabiegają, by przedłużył z nim kontrakt. Sam piłkarz od dłuższego czasu się waha i swoje pozostanie w Ekstraklasie uzależnia raczej od ofert. W dobie pandemii koronawirusa, kiedy kluby stawiają na wolnych piłkarzy, jego transfer wydaje się tym bardziej prawdopodobny.

Rybus grał do tej pory w Lokomotiwie Moskwa. Wydaje się jednak, że jego dni w tej drużynie są policzone. Na sytuacji chcą skorzystać Turcy.

Warto wspomnieć, że do niedawna szeregów wspomnianego klubu bronił polski bramkarz, Adam Stachowiak. Rozstał się on jednak Denizlisporem przez wzgląd na zaległości finansowe, jakie miał wobec niego klub. Działacze tłumaczyli się natomiast tym, iż piłkarz nie chciał porozumieć się z nimi w kwestii obniżki płac.

Potencjalny zespół Polaków plasuje się w ligowej tabeli na dziesiątym miejscu z dorobkiem 31 punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy