Gabigol odrzucił bardzo ciekawą ofertę z Hiszpanii

Gabigol odrzucił bardzo ciekawą ofertę z Hiszpanii
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sky Italia

Gabriel Barbosa odmówił ponoć Villarrealowi.

Brazylijczyk w dalszym ciągu nie odgrywa takiej roli w Interze, jaką by chciał - chociaż jego pojawienie się na boisku w końcówce ostatniego meczu przeciwko Lazio na nowo rozpoczęło dyskusję, czy 20-latek zimą zmieni otoczenie. Istnieje bowiem szansa, że Stefano Pioli zacznie stawiać na młodego napastnika, choć jak sam stwierdził po spotkaniu - nie zapadły jeszcze żadne decyzje.

Jeszcze do wczoraj najbardziej realne wydawało się wypożyczenie wychowanka Santosu do innego klubu, tym bardziej że zainteresowanych zespołów nie brakowało. Z medialnych doniesień wynikało, że również sam zawodnik miał optować za takim rozwiązaniem.

Tymczasem "Sky Italia" podało, że Gabigol odrzucił możliwość tymczasowej przeprowadzki do Villarrealu, mimo że Hiszpanie gwarantowali mu warunki sprzyjające szybkiej aklimatyzacji i częstsze niż w Mediolanie występy. 

Swój wybór reprezentant kraju miał motywować chęcią walki o swoją pozycję na Giuseppe Meazza i tym, że w razie niepowodzenia woli odbudować formę w ojczyźnie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy