Galatasaray: Domènec Torrent nowym trenerem [OFICJALNIE]

Galatasaray: Domènec Torrent nowym trenerem [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Galatasaray

Galatasaray poinformowało o zatrudnieniu w roli trenera pierwszej drużyny Domèneca Torrenta.

Galatasaray od początku tego sezonu zawodzi i w ligowej tabeli plasuje się dopiero na dwunastym miejscu. To spowodowało, że władze postanowiły dokonać roszad na stanowisku trenera pierwszej drużyny.

Z posadą pożegnał się zatem Fatih Terim. 68-latek był odpowiedzialny za wyniki drużyny od grudnia 2017 roku.

Na jego następcę nie trzeba było czekać zbyt długo. Ten został ogłoszony w ostatnich godzinach, a został nim Domènec Torrent.

Hiszpan, który przez wiele lat pełnił funkcję asystenta Pepa Guardioli, od jakiegoś czasu pracuje na własny rachunek. Do tej pory prowadził dwa kluby: New York City FC oraz Flamengo.

Teraz czeka go kolejne wyzwanie i niewątpliwie łatwo nie będzie. Jego kontrakt będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku.

Debiut 59-latka nastąpi już w niedzielę. Wtedy to prowadzone przez niego Galatasaray zmierzy się z Hataysporem. Pierwszy gwizdek o 17:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy