Gavanon w Wolfsburgu?

Gavanon w Wolfsburgu?
Redakcja
Redakcja
Źródło: lequipe.fr

Pomocnik AS Nancy - Benjamin Gavanon prawdopodobnie zasili szeregi VfL Wolfsburg. Do transakcji miałoby dojść w lecie bieżącego roku.<br> <br>Jedynym czynnikiem, który mógłby przekonać wychowanka Olimpique Mar(...)

Pomocnik AS Nancy - Benjamin Gavanon prawdopodobnie zasili szeregi VfL Wolfsburg. Do transakcji miałoby dojść w lecie bieżącego roku.

Jedynym czynnikiem, który mógłby przekonać wychowanka Olimpique Marsylia do pozostania we Francji, jest możliwość gry w Lidze Mistrzów. Klub Gavanona, zajmuje obecnie trzecią pozycję w tabeli z realnymi szansami na występ w kwalifikacjach do Champions League.

Zawodnik dostał już kilka ofert, ale jak sam przyznał - nie były one atrakcyjne. Gavanon podkreśla, że na ostateczną decyzję chce poczekać do końca sezonu: Poczekam do końca sezonu i zobaczę jaka będzie sytuacja. Nie mogę niczego wykluczyć.

Benjamin Gavanon w przeszłości grał w m.in. Nottinhgam Forest, a w poprzednim sezonie został najlepszym asystentem Ligue 1.

Więcej na temat: Francja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy