Gera opuszcza West Bromwich

Gera opuszcza West Bromwich
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.SkySports.com

Według agenta Zoltana Gery, Vladan Filipovic, jego podopieczny po zakończeniu sezonu opuści West Bromwich Albion. Kontrakt Węgra z "The Baggies" wygasa latem tego roku i niewiele wskazuje na to, by piłkarz zd(...)

Według agenta Zoltana Gery, Vladan Filipovic, jego podopieczny po zakończeniu sezonu opuści West Bromwich Albion. Kontrakt Węgra z "The Baggies" wygasa latem tego roku i niewiele wskazuje na to, by piłkarz zdecydował się na przedłużenie umowy.

Zimą Gera był bardzo bliski odejścia do Middlesbrough. Wówczas nie był to jednak jedyny klub Premier League, który chciał pozyskać reprezentanta Węgier.

- Nie byłem wtedy jeszcze menadżerem Zoltana [kiedy pojawiła się propozycja z Middlesbrough - przyp. red.].Teraz mogę powiedzieć, że na pewno odejdzie z West Bromwich wraz z końcem tego sezonu - powiedział Filipovic.

- Jest zainteresowanie ze strony kilku drużyn z Premier League, ale w przypadku transferu nie bierzemu pod uwagę tylko Anglii. Mamy propozycję również z innych krajów.

- Najważniejsze, by nowy klub gwarantował mu grę w Lidze Mistrzów albo Pucharze UEFA. Zoltan jest na tyle dobrym piłkarzem, by grać o najwyższe europejskie trofea - zakończył agent piłkarza.
Więcej na temat: Anglia Inne

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy