Giganci pytają o Benjamina Pavarda. Może skończyć się głośnym transferem

Giganci pytają o Benjamina Pavarda. Może skończyć się głośnym transferem fot. A.Taoualit / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Kicker

Benjamin Pavard w najbliższych tygodniach zdecyduje, czy chce kontynuować karierę w Bayernie Monachium. Na odpowiedź czekają Real Madryt, Liverpool, FC Barcelona czy Manchester United, czyli kluby zainteresowane transferem Francuza - podaje „Kicker”.

Prawy defensor chciałby już na stałe zostać przeniesiony do środka obrony i od tego uzależnia on swoją przyszłość. W ocenie piłkarza to pozycja, na której będzie się czuł najlepiej.

W oczekiwania reprezentanta Francji stara się wsłuchiwać Thomas Tuchel. Trener „Gwiazdy Południa” ustawiał go bowiem jako stopera w czterech ostatnich spotkaniach. To jednak nie oznacza, że 27-latek zostanie w stolicy Bawarii.

Bayern Monachium stoi u progu dużych zmian kadrowych. Odejść może kilku skrzydłowych, co pociągnie za sobą transfery następców. Przebudowie ulegnie również środek pola, a wciąż wielką niewiadomą jest to, gdzie w przyszłym sezonie zagra Benjamin Pavard.

„Kicker” informuje, że gdy tylko rozgrywki dobiegną końca, mistrz świata z 2018 roku przeanalizuje swoją przyszłość. Decyzja ma zapaść w ciągu kilku najbliższych tygodni, a przeprowadzka wciąż wchodzi w grę.

Jak dotąd zainteresowanie zawodnikiem mierzącym 186 centymetrów wzrostu wykazały Inter Mediolan oraz FC Barcelona.

Wspomniane źródło podaje, że zapytanie w ostatnim czasie złożyły Liverpool, Real Madryt i Manchester United.

Cała piątka ma zdecydowanie środki, aby operacja stała się faktem.

Pavard w Bayernie Monachium występuje od 2019 roku i jak dotąd wybiegał na boiska 161 razy, notując 12 trafień oraz tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy