Giganci pytają o Benjamina Pavarda. Może skończyć się głośnym transferem

Giganci pytają o Benjamina Pavarda. Może skończyć się głośnym transferem fot. A.Taoualit / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Kicker

Benjamin Pavard w najbliższych tygodniach zdecyduje, czy chce kontynuować karierę w Bayernie Monachium. Na odpowiedź czekają Real Madryt, Liverpool, FC Barcelona czy Manchester United, czyli kluby zainteresowane transferem Francuza - podaje „Kicker”.

Prawy defensor chciałby już na stałe zostać przeniesiony do środka obrony i od tego uzależnia on swoją przyszłość. W ocenie piłkarza to pozycja, na której będzie się czuł najlepiej.

W oczekiwania reprezentanta Francji stara się wsłuchiwać Thomas Tuchel. Trener „Gwiazdy Południa” ustawiał go bowiem jako stopera w czterech ostatnich spotkaniach. To jednak nie oznacza, że 27-latek zostanie w stolicy Bawarii.

Bayern Monachium stoi u progu dużych zmian kadrowych. Odejść może kilku skrzydłowych, co pociągnie za sobą transfery następców. Przebudowie ulegnie również środek pola, a wciąż wielką niewiadomą jest to, gdzie w przyszłym sezonie zagra Benjamin Pavard.

„Kicker” informuje, że gdy tylko rozgrywki dobiegną końca, mistrz świata z 2018 roku przeanalizuje swoją przyszłość. Decyzja ma zapaść w ciągu kilku najbliższych tygodni, a przeprowadzka wciąż wchodzi w grę.

Jak dotąd zainteresowanie zawodnikiem mierzącym 186 centymetrów wzrostu wykazały Inter Mediolan oraz FC Barcelona.

Wspomniane źródło podaje, że zapytanie w ostatnim czasie złożyły Liverpool, Real Madryt i Manchester United.

Cała piątka ma zdecydowanie środki, aby operacja stała się faktem.

Pavard w Bayernie Monachium występuje od 2019 roku i jak dotąd wybiegał na boiska 161 razy, notując 12 trafień oraz tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17! Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17! OFICJALNIE: Przyznano nagrody podczas gali Ekstraklasy OFICJALNIE: Przyznano nagrody podczas gali Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy