Giorgio Chiellini otrzymał oficjalną ofertę. Nadchodzi czas decyzji

Giorgio Chiellini otrzymał oficjalną ofertę. Nadchodzi czas decyzji fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Giorgio Chiellini otrzymał propozycję ze strony Los Angeles FC - informuje Fabrizio Romano.

Doświadczony obrońca zdecydował się na przedwczesne rozstanie z Juventusem i jednocześnie nie pali się jeszcze do zakończenia profesjonalnej kariery w wieku 37 lat.

Wiele wskazuje na to, że Giorgio Chiellini będzie kontynuował swoją przygodę z futbolem poza Starym Kontynentem i przeniesie się do Major League Soccer.

Na taki rozwój wypadków wskazuje między innymi Fabrizio Romano, który uważa, że włoski defensor otrzymał oficjalną propozycję nawiązania współpracy z Los Angeles FC.

Dziennikarz nie ujawnia jej szczegółów i zaznacza, że legenda „Starej Damy” jeszcze na nią nie odpowiedziała, bo dostała też kilka innych ofert i musi się dokładnie ze wszystkimi zapoznać, by wybrać dla siebie tę najlepszą.

Chiellini nie będzie zapewne śpieszył się z podjęciem decyzji, bo po zakończeniu sezonu czeka go jeszcze oficjalne pożegnanie z reprezentacją narodową przy okazji starcia z Argentyną (1 czerwca o godzinie 20:45).

***

Giorgio Chiellini i Paulo Dybala pożegnani. Piękne sceny oraz łzy wzruszenia na Allianz Stadium [WIDEO]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Priorytet transferowy ponownie kontuzjowany Legia Warszawa: Priorytet transferowy ponownie kontuzjowany José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy