Giovinco bohaterem zaskakującego transferu? Może zagrać na CZWARTYM kontynencie

Giovinco bohaterem zaskakującego transferu? Może zagrać na CZWARTYM kontynencie fot. Toronto FC
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Sebastian Giovinco otrzymał atrakcyjną ofertę ze strony przedstawicieli Vasco da Gama - poinformowała „La Gazzetta dello Sport”.

Doświadczony zawodnik może u schyłku swojej piłkarskiej kariery zaliczyć jeszcze jeden bardzo interesujący transfer, za jaki należałoby uznać jego przeprowadzką z Al-Hilal do Vasco da Gamy.

Dziennikarze „La Gazzetta dello Sport” przekonują, że filigranowy napastnik otrzymał atrakcyjną propozycję ze strony przedstawicieli brazylijskiego klubu, którzy chcieliby zawrzeć z nim dwuletnią umową i na jej mocy zagwarantować mu łączne zarobki na poziomie sześciu milionów euro.

Sebastian Giovinco ma na razie rozważać plusy i minusy ewentualnej przeprowadzki do Ameryki Południowej, co mogłoby dla niego oznaczać zaliczenie czwartego kontynentu w piłkarskiej karierze.

33-latek występuje obecnie w azjatyckim zespole, a wcześniej miał też okazję grać w Europie (Juventus, Empoli, Parma) oraz Ameryce Północnej (Toronto).

Wielokrotny reprezentant Włoch występuje w Al-Hilal od roku. W obecnym sezonie strzelił sześć bramek oraz zanotował osiem asyst w 25 rozegranych meczach dla arabskiej drużyny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hertha z dużymi zmianami. Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera [OFICJALNIE] Hertha z dużymi zmianami. Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera [OFICJALNIE] Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy