Głośny transfer Milanu z Bundesligi?!

Głośny transfer Milanu z Bundesligi?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Alfredo Pedulla

Jak podaje Alfredo Pedullà, Milan jest wśród klubów zainteresowanych pozyskaniem Dayota Upamecano.

19-letni środkowy obrońca od początku tego roku reprezentuje barwy RB Lipsk. Francuski defensor zbiera świetne recenzje za swoje występy, wzbudzając zainteresowanie sporej liczby klubów. Do tej pory spekulowało się o chęciach jego pozyskania m.in. przez działaczy Barcelony i Liverpoolu. Zdaniem Pedulli, jego transfer bierze pod uwagę również Milan.


„Rossoneri” bacznie obserwują Upamecano i niewykluczone, że wkrótce przejdą do konkretnego działania. Jego pozyskanie nie będzie jednak takie proste. W ostatnim czasie pojawiało się sporo informacji dotyczących tego, że latem 2018 roku w jego umowie z ekipą z Lipska pojawi się klauzula umożliwiająca jego wykupienie za 100 milionów euro.


Odkąd Upamecano przeniósł się do Lipska, rozegrał w sumie 24 mecze. 19 z nich przypadło na rozgrywki Bundesligi.


Jeśli chodzi o kierunek niemiecki, w trakcie ostatniego okienka transferowego Milan sprowadził zza naszej zachodniej granicy dwóch zawodników. Na San Siro trafili Hakan Çalhanoğlu oraz Ricardo Rodríguez, którzy grali odpowiednio w Bayerze oraz Wolfsburgu.   

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy