Golla miał lecieć do nowego klubu, ale odwołali lot. Zagra w innym miejscu!

Golla miał lecieć do nowego klubu, ale odwołali lot. Zagra w innym miejscu!
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Krzysztof Stanowski | Janekx89

Jak poinformował Krzysztof Stanowski, Wojciech Golla niemal w ostatniej chwili zdecydował się na niepodpisywanie umowy z CSKA Sofia.

Polski piłkarz po kilku latach spędzonych w Holandii (głównie w Eredivisie) odejdzie z NEC Nijmegen po wygaśnięciu umowy. Nastąpi to z końcem czerwca, więc 26-latek negocjuje już z nowymi zespołami. Środkowy obrońca ustalił nawet warunki trzyletniego kontraktu z CSKA Sofia i miał zagrać w Bułgarii, ale odwołano jego lot.

Defensor stawił się w południe razem ze swoim agentem Przemysławem Pantakiem na berlińskim lotnisku Schönefeld, z którego miał odlecieć w kierunku Sofii. Ostatecznie jednak po dwóch godzinach oczekiwania, lot został odwołany i Polak nie trafi do ligi bułgarskiej. Golla postanowił zrezygnować z propozycji CSKA i związać się z jednym z polskich klubów, który zgłosił się do niego z propozycją dzisiaj rano.

Krzysztof Stanowski nie wyjawił do jakiego klubu ostatecznie dołączy Golla, jednak wcześniej jego nazwisko łączono między innymi ze Śląskiem Wrocław i Pogonią Szczecin. Przypomnijmy, że wychowanek Lecha Poznań, występował w tym drugim zespole w latach 2012-2015 i to tam na dobrą sprawę zaistniał na poziomie seniorskim. Jak poinformował Janekx89, według niego defensor dołączy do wrocławian.

26-letni zawodnik przez ostatnie trzy lata grał dla NEC Nijmegen, występując w 106 oficjalnych spotkaniach, podczas których zanotował 6 bramek i 4 asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy