Góralski na celowniku mistrza MLS

Góralski na celowniku mistrza MLS fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Piotr Wołosik (Przegląd Sportowy)

Jacek Góralski znajduje się w kręgu zainteresowań Seattle Sounders, czyli najlepszego klubu Major League Soccer w sezonie 2019 - poinformował Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”.

Defensywny pomocnik nie może liczyć na pewne miejsce w składzie Łudogorca i z tego też powodu miał wyrazić gotowość do zmiany pracodawcy już nawet w trakcie zimowego okienka transferowego.

27-letniemu zawodnikowi zależy na regularnych występach w nadchodzących miesiącach z uwagi na zbliżające się Euro 2020 i niewykluczone, że będzie mógł na nie liczyć już w innym otoczeniu, ponieważ cieszy się sporym zainteresowaniem.

Chęć jego sprowadzenia mieli już wyrazić między innymi przedstawiciele Kajratu Ałmaty. W przypadku kazachskiego klubu w grę ma wchodzić bardziej letnia opcja, ponieważ mogliby wówczas pozyskać Jacka Górlaskiego na zasadzie wolnego transferu.

Reprezentanta Polski znacznie szybciej mogą zakontraktować inne zespoły, a wśród nich ma znajdować się między innymi aktualny mistrz MLS - Seattle Sounders. Jeżeli defensywny pomocnik zdecydowałby się na ewentualne zaakceptowanie oferty amerykańskiej drużyny to dołączyłby do Dariusza Formelli, Przemysława Frankowskiego, Przemysława Tytonia i Adama Buksy, którzy są już związani z ekipami zza oceanu.

27-latek jest także obserwowany przez Sivasspor i Denizlispor oraz jeden z najbogatszych tureckich klubów, którego nazwy na razie nie ujawniono.

Góralski rozegrał 21 spotkań w trwających rozgrywkach i zanotował w nich jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy