Góralski na celowniku mistrza MLS

Góralski na celowniku mistrza MLS fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Piotr Wołosik (Przegląd Sportowy)

Jacek Góralski znajduje się w kręgu zainteresowań Seattle Sounders, czyli najlepszego klubu Major League Soccer w sezonie 2019 - poinformował Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”.

Defensywny pomocnik nie może liczyć na pewne miejsce w składzie Łudogorca i z tego też powodu miał wyrazić gotowość do zmiany pracodawcy już nawet w trakcie zimowego okienka transferowego.

27-letniemu zawodnikowi zależy na regularnych występach w nadchodzących miesiącach z uwagi na zbliżające się Euro 2020 i niewykluczone, że będzie mógł na nie liczyć już w innym otoczeniu, ponieważ cieszy się sporym zainteresowaniem.

Chęć jego sprowadzenia mieli już wyrazić między innymi przedstawiciele Kajratu Ałmaty. W przypadku kazachskiego klubu w grę ma wchodzić bardziej letnia opcja, ponieważ mogliby wówczas pozyskać Jacka Górlaskiego na zasadzie wolnego transferu.

Reprezentanta Polski znacznie szybciej mogą zakontraktować inne zespoły, a wśród nich ma znajdować się między innymi aktualny mistrz MLS - Seattle Sounders. Jeżeli defensywny pomocnik zdecydowałby się na ewentualne zaakceptowanie oferty amerykańskiej drużyny to dołączyłby do Dariusza Formelli, Przemysława Frankowskiego, Przemysława Tytonia i Adama Buksy, którzy są już związani z ekipami zza oceanu.

27-latek jest także obserwowany przez Sivasspor i Denizlispor oraz jeden z najbogatszych tureckich klubów, którego nazwy na razie nie ujawniono.

Góralski rozegrał 21 spotkań w trwających rozgrywkach i zanotował w nich jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy