Górnik Zabrze: Artur Płatek odchodzi z klubu [OFICJALNIE]

Górnik Zabrze: Artur Płatek odchodzi z klubu [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Górnik Zabrze

Górnik Zabrze poinformował o odejściu z klubu Artura Płatka.

51-letni Płatek od grudnia 2018 roku pełnił w Górniku funkcję koordynatora pionu sportowego. We wtorek współpraca między stronami została zakończona.

„Dziękujemy za czas spędzony w klubie i życzymy powodzenia na dalszej drodze zawodowej” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez zabrzan.

Na razie nie wiadomo, co teraz zamierza Płatek. Kilka miesięcy temu łączyło się go z Wisłą Kraków, która widziała go w roli dyrektora sportowego. W pewnym momencie wydawało się, że jest on już naprawdę blisko przenosin do Krakowa. Media rozpisywały się na temat jego słabych relacji z trenerem Górnika - Marcinem Broszem. Finalnie to szkoleniowiec opuścił klub, a Płatek pracował w nim do teraz.

Przed rozpoczęciem przygody z Górnikiem Płatek między innymi pracował jako trener w Cracovii, Pogoni Szczecin oraz Warcie Poznań, a także był skautem Borussii Dortmund.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?! Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy