Górnik Zabrze: Artur Płatek odchodzi z klubu [OFICJALNIE]

Górnik Zabrze: Artur Płatek odchodzi z klubu [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Górnik Zabrze

Górnik Zabrze poinformował o odejściu z klubu Artura Płatka.

51-letni Płatek od grudnia 2018 roku pełnił w Górniku funkcję koordynatora pionu sportowego. We wtorek współpraca między stronami została zakończona.

„Dziękujemy za czas spędzony w klubie i życzymy powodzenia na dalszej drodze zawodowej” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez zabrzan.

Na razie nie wiadomo, co teraz zamierza Płatek. Kilka miesięcy temu łączyło się go z Wisłą Kraków, która widziała go w roli dyrektora sportowego. W pewnym momencie wydawało się, że jest on już naprawdę blisko przenosin do Krakowa. Media rozpisywały się na temat jego słabych relacji z trenerem Górnika - Marcinem Broszem. Finalnie to szkoleniowiec opuścił klub, a Płatek pracował w nim do teraz.

Przed rozpoczęciem przygody z Górnikiem Płatek między innymi pracował jako trener w Cracovii, Pogoni Szczecin oraz Warcie Poznań, a także był skautem Borussii Dortmund.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy