Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne

Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne fot. Adam Starszynski / PressFocus
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Piotr Koźmiński [Sportowefakty.wp.pl]

Górnik Zabrze nie sfinalizuje zapowiadanego transferu przychodzącego napastnika – przekazał Piotr Koźmiński ze Sportowefakty.wp.pl.

Ponad tydzień temu na konferencji prasowej poprzedzającej spotkanie z Koroną Kielce trener Jan Urban wyrażał nadzieję na poszerzenie głębi składu na środku ataku.

– Transfer napastnika? Tutaj się nic nie zmieniło. Dzieje się, dzieje się... jeżeli będzie opcja w zasięgu, zrobimy to. Jeśli nie, będziemy w takim składzie, jaki mamy do końca sezonu. [...] Podchodzę do sprawy ostrożnie i nie mówię, że jesteśmy bardzo blisko sprowadzenia zawodnika – sygnalizował szkoleniowiec.

Ostatecznie przed upływem Transfer Deadline Day w Polsce wszystko wskazuje na to, iż kadra Górnika pozostanie w niezmienionym stanie przez resztę kampanii.

„Wielokrotnie padały tu pytania co z nowym napastnikiem do Górnika Zabrze. W kuluarach słyszę, że nikt już nie dojdzie, nie będzie transferu last minute. Wszystko wskazuje na to, że Górnik dokończy sezon obecnym składem” – zapowiedział Koźmiński.

Zabrzanom pozostało polegać na Adrianie Kapráliku, Sebastianie Musioliku, Lawrence'ie Ennalim oraz Piotrze Krawczyku. Cały kwartet dołożył na konto siódmej siły Ekstraklasy dziesięć goli.

W ostatnim czasie atmosfera przy Roosevelta mocno gęstniała, a to za sprawą zapowiedzianego strajku piłkarzy na skutek zaległości z wynagrodzeniami.

Sytuacja wydaje się jednak opanowana. Klub parę dni później wystosował komunikat o otrzymaniu pierwszej raty za transfer wychodzący Daisuke Yokoty, dzięki czemu rachunki mają zostać błyskawicznie wyrównane.

Więcej na temat: Górnik Zabrze Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy