Górnik Zabrze zgłosił się po reprezentanta Grecji

Górnik Zabrze zgłosił się po reprezentanta Grecji
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Michalis Bakakis z AEK-u znalazł się na celowniku Górnika Zabrze - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Drużyna prowadzona przez Jana Urbana zakontraktowała tego lata siedmiu nowych zawodników. Spośród nich zdecydowanie na czoło wysuwa się postać Lukasa Podolskiego, która po wielu składanych obietnicach zasiliła w końcu szeregi Górnika Zabrze.

Z tego też powodu każda kolejna transakcja dopinana przez klub z Ekstraklasy nie wzbudza już takich emocji. Wkrótce może to ulec nieznacznej zmianie, ponieważ Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl przekonuje, że na celowniku ekipy z województwa śląskiego znalazł się aktualny reprezentant Grecji.

Jest nim Michalis Bakakis z AEK-u. 30-letni zawodnik ma na swoim koncie blisko 200 rozegranych spotkań rozegranych dla ateńskiego zespołu, w którym nie wiedzie mu się ostatnio najlepiej, dlatego otrzymał wolną rękę na rozpoczęcie poszukiwań nowego pracodawcy.

A tym może zostać Górnik Zabrze, o ile dogada się z jego obecnym zespołem w kwestii warunków transferu.

Ten aspekt nie powinien sprawić zbyt dużego problemu. Gorzej prezentuje się za to sytuacja z samym piłkarzem, bo ten na mocy umowy obowiązującej do końca czerwca 2023 roku inkasuje około 300 tysięcy euro rocznie, więc musiałby obniżyć swoje wymagania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: M'Baye Niang „dżokerem”. Napastnik zmienił klub poza oknem OFICJALNIE: M'Baye Niang „dżokerem”. Napastnik zmienił klub poza oknem Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy