Grosicki po porażce z Włochami

Grosicki po porażce z Włochami
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVP Sport

Kamil Grosicki wyraził tuż po ostatnim gwizdku swoje ubolewanie z faktu, że reprezentacji Polski nie udało się wygrać spotkania z Włochami.

„Biało-Czerwoni” przegrali w Chorzowie z podopiecznymi Roberto Manciniego (0:1) i stracili jakiekolwiek szanse na utrzymanie w dywizji A w Lidze Narodów.

Kamil Grosicki tuż po zakończeniu spotkania przyznał, że reprezentacja Polski nie zasłużyła na porażkę w tym starciu i powinna przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

- Przegrywamy drugi mecz z rzędu, a powinniśmy go spokojnie w drugiej połowie wygrać. Straciliśmy bramkę w ostatniej minucie ze stałego fragmentu gry. Od Mistrzostw Świata nie może z nas zejść ta blokada. Musimy wierzyć jednak, że będzie lepiej - przyznał doświadczony skrzydłowy, który został wprowadzony na boisko od razu po przerwie i był bardzo bliski zdobycia gola. Przegrał on jednak pojedynek sam na sam z Gianluigim Donnarummą.

- Trener oceni jaką będziemy grać taktyką. W drugiej połowie lepiej to wyglądało, bo stwarzaliśmy jakieś sytuacje. Potencjał w tej drużynie jest. Brakuje tylko odblokowania psychicznego. Nie zasłużyliśmy na porażkę w dzisiejszym meczu. Przed nami eliminacje Mistrzostw Europy i trzeba zrobić wszystko, żeby nasza gra była lepsza dodał 30-latek.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy