Guardiola i Koeman odpowiedzieli na pytania o Messiego

Guardiola i Koeman odpowiedzieli na pytania o Messiego fot. kivnl / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports I Mundo Deportivo

Pep Guardiola i Ronald Koeman, prowadzący kolejno Manchester City oraz Barcelonę, zostali zapytani przez dziennikarzy o Leo Messiego.

W czwartek Manchester City poinformował o przedłużeniu współpracy z Guardiolą. Zdaniem kilku źródeł ruch ten zbliżył do Etihad Messiego, którego umowa z Barceloną jest ważna tylko do 30 czerwca 2021 roku. Dzisiaj Hiszpan został zapytany o Argentyńczyka, a kilka pytań na jego temat w trakcie swojej konferencji prasowej usłyszał również Koeman.

- Messi jest piłkarzem Barcelony. Jeśli prosicie mnie o jakąś opinię, to mogę powiedzieć, że jestem bardzo wdzięczny katalońskiemu klubowi za to, co dał mi od początku kariery zawodniczej. Dali mi wszystko. Chcę więc, żeby Leo zakończył tam karierę. Jako kibic Barcelony tego właśnie chcę. Za pół roku kończy mu się kontrakt i tak naprawdę nie wiadomo, co się wydarzy. Nie wiemy, co on naprawdę myśli.

- Do czasu otworzenia okna transferowego skupiamy się wyłącznie na meczach. Nie jestem w stanie powiedzieć wam czegokolwiek więcej - przyznał Guardiola.

Co na temat Messiego powiedział Koeman?

- Jeśli chodzi o wypowiedzi wujka Griezmanna i całą powstałą sytuację, rozumiem, że Messi był zły. Uważam, że trzeba bardziej szanować takie osoby. Zaraz po długiej podróży zaczęliście wypytywać go o Griezmanna. To brak szacunku. Być może to dziennikarzom zależało na powstaniu tej kontrowersji. Ja nigdy nie dostrzegłem problemu między nimi. Nie jestem zwolennikiem szukania kłopotów na siłę. Zwłaszcza, że to słowa osoby, z którą Griezmann przestał pracować trzy lata temu.

- Czy widzę Messiego poza Barceloną? Nie i nie będę więcej odpowiadał na takie pytania - stwierdził Koeman, kończąc wątek dotyczący Argentyńczyka.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy