Guardiola i Koeman odpowiedzieli na pytania o Messiego

Guardiola i Koeman odpowiedzieli na pytania o Messiego fot. kivnl / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports I Mundo Deportivo

Pep Guardiola i Ronald Koeman, prowadzący kolejno Manchester City oraz Barcelonę, zostali zapytani przez dziennikarzy o Leo Messiego.

W czwartek Manchester City poinformował o przedłużeniu współpracy z Guardiolą. Zdaniem kilku źródeł ruch ten zbliżył do Etihad Messiego, którego umowa z Barceloną jest ważna tylko do 30 czerwca 2021 roku. Dzisiaj Hiszpan został zapytany o Argentyńczyka, a kilka pytań na jego temat w trakcie swojej konferencji prasowej usłyszał również Koeman.

- Messi jest piłkarzem Barcelony. Jeśli prosicie mnie o jakąś opinię, to mogę powiedzieć, że jestem bardzo wdzięczny katalońskiemu klubowi za to, co dał mi od początku kariery zawodniczej. Dali mi wszystko. Chcę więc, żeby Leo zakończył tam karierę. Jako kibic Barcelony tego właśnie chcę. Za pół roku kończy mu się kontrakt i tak naprawdę nie wiadomo, co się wydarzy. Nie wiemy, co on naprawdę myśli.

- Do czasu otworzenia okna transferowego skupiamy się wyłącznie na meczach. Nie jestem w stanie powiedzieć wam czegokolwiek więcej - przyznał Guardiola.

Co na temat Messiego powiedział Koeman?

- Jeśli chodzi o wypowiedzi wujka Griezmanna i całą powstałą sytuację, rozumiem, że Messi był zły. Uważam, że trzeba bardziej szanować takie osoby. Zaraz po długiej podróży zaczęliście wypytywać go o Griezmanna. To brak szacunku. Być może to dziennikarzom zależało na powstaniu tej kontrowersji. Ja nigdy nie dostrzegłem problemu między nimi. Nie jestem zwolennikiem szukania kłopotów na siłę. Zwłaszcza, że to słowa osoby, z którą Griezmann przestał pracować trzy lata temu.

- Czy widzę Messiego poza Barceloną? Nie i nie będę więcej odpowiadał na takie pytania - stwierdził Koeman, kończąc wątek dotyczący Argentyńczyka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy