Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony

Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony fot. Oleksandr Osipov / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: BBC

Pep Guardiola wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu do Barcelony.

„Duma Katalonii” wkrótce będzie miała nowego prezydenta. Jednym z kandydatów do objęcia tego stanowiska jest Victor Font. Działacz nie ukrywa, że chciałby ściągnąć na Camp Nou kilka legend Barcelony, które obecnie pracują poza Katalonią. Wśród nich wymienił właśnie Guardiolę - aktualnie odpowiedzialnego za wyniki Manchesteru City.

Guardiola już wcześniej dał do zrozumienia, że dobrze czuje się na Etihad.

- Parokrotnie powtarzałem, że mój czas w roli trenera Barcelony dobiegł końca. Myślę, że niektóre rzeczy robisz w życiu tylko raz. Obecnie na Camp Nou pracuje Ronald Koeman, który jest świetnym szkoleniowcem. Jeśli chodzi o mnie, to koniec. Z pewnością jeszcze kiedyś tam wrócę, ale po to, by obejrzeć mecz z mojego miejsca. To tyle.

- W Barcelonie odbędą się teraz wybory. Mam nadzieję, że wybrana zostanie odpowiednia osoba do właściwego zarządu, który utrzyma ten klub na najwyższym poziomie - powiedział opiekun „The Citizens”, wykluczając raczej ponowne objęcie katalońskiej ekipy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Narodów: Turniej finałowy rozlosowany [OFICJALNIE] Liga Narodów: Turniej finałowy rozlosowany [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Jan Bednarek na dłużej w Southampton OFICJALNIE: Jan Bednarek na dłużej w Southampton Liga Konferencji Europy: Znamy szczegóły, terminarz i miejsce finału trzeciego europejskiego pucharu [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Znamy szczegóły, terminarz i miejsce finału trzeciego europejskiego pucharu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Lagerbäck zwolniony. Zmiana na posadzie selekcjonera reprezentacji Norwegii OFICJALNIE: Lagerbäck zwolniony. Zmiana na posadzie selekcjonera reprezentacji Norwegii Grealish najdroższym Brytyjczykiem w historii?! Grealish najdroższym Brytyjczykiem w historii?! ESPN 100: Najlepsi skrzydłowi świata. Eden Hazard w gronie wyróżnionych 🙃 ESPN 100: Najlepsi skrzydłowi świata. Eden Hazard w gronie wyróżnionych 🙃 ESPN 100: Najlepsi pomocnicy świata. Zasłużeni liderzy ESPN 100: Najlepsi pomocnicy świata. Zasłużeni liderzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy