Guarín blisko nowego kontraktu

Guarín blisko nowego kontraktu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sport Italia

Fredy Guarín zamierza związać się długoletnim kontraktem z Interem Mediolan.

To, że 27-letni Guarín zamierza podpisać nową umowę z klubem może wydawać się zaskakujące. Podczas styczniowego okna transferowego zawodnik był bliski przejścia do Juventusu w zamian za Mirko Vucinicia. Po tym, jak w dziwnych okolicznościach cała transakcja nie doszła do skutku, Guarín uznawany był w klubie za persona non grata. Kolumbijczyk zdawał się być bardzo zdeterminowany, by odejść z Interu, miał przerwę w treningach, a do tego nie występował w meczach ligowych, choć wcześniej był jednym z najważniejszych graczy drużyny.

 

Ostatnio pomocnik wrócił jednak do składu, czym trener Mazzari wyraźnie pokazał, że nadal liczy na swojego podopiecznego. Relacje między piłkarzem, a resztą drużyny i kibicami miały wyraźnie się poprawić. Konsekwencją tego jest wypowiedź piłkarza o zainteresowaniu nową umową z klubem. Guarín powiedział ostatnio: „Rozmawialiśmy [z Thohirem – przyp.red.] niedawno o odnowieniu kontraktu i niedługo wcielimy to w życie. Jeżeli Thohir zaoferuje mi długoletni kontrakt z klubem, nie będę nawet zastanawiał się nad jego podpisaniem. Chcę dać wiele Interowi i jego kibicom, którzy zawsze we mnie wierzyli”

 

Nie wiadomo oczywiście, ile w słowach piłkarza jest kurtuazji, ale pewne jest to, że może on być filarem, wokół którego będzie można odbudować dawną potęgę Interu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy