Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem

Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Marcin Torz

Reprezentacja Polski do lat 17 ma za sobą znakomity występ na EURO, dlatego chętnych na Polaków nie brakuje. Latem możemy być świadkami hitowego transferu z udziałem Karola Borysa - informuje Marcin Torz.

Reprezentacja Polski do lat 17 zanotowała znakomity występ na Mistrzostwach Europy w swojej kategorii wiekowej. Podopieczni Marcina Włodarskiego awansowali do półfinału, gdzie musieli uznać wyższość lepiej dysponowanych Niemców.

Potyczka zakończyła się w stosunku 5-3 na korzyść naszych zachodnich sąsiadów.

Nie zmienia to faktu, że „Biało-czerwoni” opuszczają Węgry z podniesionymi głowami. Ich występ na turnieju zaskarbił sobie rzeszę przychylnych obserwatorów i bardzo możliwe, że latem będziemy świadkami ciekawych ruchów z udziałem niektórych graczy.

Już kilka dni temu pojawiły się informacje, że Lecha Poznań na Real Sociedad może zamienić Oskar Tomczyk.

Okazuje się, że poza nim nowy klub powinien znaleźć też Karol Borys. Według informacji podawanych na Twitterze przez Marcina Torza możemy być świadkami hitowego transferu z jego udziałem. Zainteresowanie nim przejawia wielki AC Milan.

Dziennikarz twierdzi, że o ofensywnego pomocnika Śląska Wrocław pyta pół Europy, ale obecnie najbliżej mu do Włoch. „Wojskowi” muszą się spieszyć, bo kontrakt Polaka wygasa 30 czerwca 2024 roku.

Karol Borys ma na swoim koncie siedem występów w Ekstraklasie. Na EURO U-17 strzelił natomiast dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy