Gwiazdor Lazio na celowniku Barcelony

Gwiazdor Lazio na celowniku Barcelony
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Sport

Według katalońskiego "Sportu" FC Barcelona jest zainteresowana pozyskaniem Felipe Andersona z SS Lazio.

Brazylijczyk jest zawodnikiem rzymskiej ekipy od dwóch lat. Do Lazio przeniósł się z rodzimego Santosu za 6 milionów euro. Jak się okazało Włosi bardzo dobrze ulokowali swoje fundusze – aktualnie 22-latek jest jednym z kluczowych zawodników zespołu, a swoje bardzo dobre występy w Serie A okrasił dziesięcioma golami i siedmioma asystami w 24 meczach.

Jego kontrakt z drużyną ze stolicy Włoch jest ważny do 2020 roku. Media podają, że pomocnik już od dłuższego czasu znajduje się w kręgu zainteresowań Katalończyków, a szef skautów Barcelony Pep Boada osobiście obserwował jego grę w kilku spotkaniach.

Co ciekawe, Ariedo Braida, który przewodzi komitetowi zajmującemu się transferami „Blaugrany” powiedział, że klub nie monitoruje sytuacji Felipe Andersona. – Te doniesienia są nieprawdziwe. Codziennie w mediach pojawia się dziesięć nowych nazwisk zawodników łączonych z Barceloną. W tym momencie nie obserwujemy Felipe Andersona - stwierdził.

Nazwisko Brazylijczyka wymienia się również w kontekście transferu do Manchesteru United i Atlético Madryt. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy