Håland pracuje na duży transfer. Napoli wkrótce się po niego zgłosi?!

Håland pracuje na duży transfer. Napoli wkrótce się po niego zgłosi?! fot. Erling Braut Haland I Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

Jak informują włoskie media, SSC Napoli oraz Juventus rozważają złożenie oferty za Erlinga Brauta Hålanda.

W czterech ostatnich meczach zespół Carlo Ancelottiego zdobył raptem dwie bramki i jak zauważa „Corriere dello Sport”, włoski trener powoli myśli o wzmocnieniu ataku. Jego celem na ten moment jest znajdujący się w świetnej formie Erling Braut Håland. Problem w tym, że Norwegowi przygląda się także m.in. Juventus.

Ledwie 19-letni środkowy napastnik w bieżącym sezonie rozegrał 11 spotkań, a swoją obecność na boiskach zaznaczył już 18 trafieniami i pięcioma kluczowymi podaniami. Co najważniejsze, udowodnił on swoją wartość także na europejskim gruncie, gdyż w dwóch pierwszych meczach fazy grupowej Ligi Mistrzów strzelił aż cztery gole, zapisując się przy okazji na kartach historii.

To zwróciło uwagę wielu ekip i jak informuje powyższe źródło, ogromne zainteresowanie rosłym atakującym (194 centymetry wzrostu) wykazują odpowiednio mistrz oraz wicemistrz Włoch z zeszłego sezonu. Zarówno „Stara Dama”, jak i „Błękitni” przymierzają się także do złożenia oferty.

Władze klubu z Neapolu już niedługo zyskają ogromną szansę do obejrzenia dwukrotnego reprezentanta Norwegii z bliska, bowiem 23 października i piątego listopada zostanie rozegrany dwumecz z udziałem Salzburga.


Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy