Hamsik nigdzie się nie rusza

Hamsik nigdzie się nie rusza
Redakcja
Redakcja
Źródło: TalkSport

Marek Hamsik nie trafi na Wyspy podczas zimowego okienka transferowego – takie słowa znalazły potwierdzenie w ustach agenta zawodnika. O podpis utalentowanego Słowaka usilnie starał się Manchester City oraz Chelsea.

Słowacki internacjonał, swoją wyśmienitą formą skupił na sobie uwagęnajwiększych europejkich potęg. Jego nazwisko regularnie przewijało się podczas każdego okienka transferowego. Nie inaczej jest również podczas obecnego okresu transferowego w którym dwa angielskie giganty raz jeszcze próbowały swych sił w zakontraktowaniu zawodnika.

 

- Mój klient jest niezwykle szczęśliwy grając dla Napoli. Jego największym marzeniem jest regularna gra w Lidze Mistrzów, która w Napoli jest dla niego możliwa - rozpoczął rozmowę z żurnalistami agent Hamsika.

 

- Rozpoczęliśmy już zaawansowane negocjacje w sprawie nowej, lukratywnej umowy wiążącej go z klubem na kolejne lata. Nie jest on w tej chwili zainteresowany jakąkolwiek przeprowadzką. Marek walczy usilnie o opaskę kapitańską i nosi się z zamiarem zakończenia swojej kariery w Neapolu - zakończył.

 

 

 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Havertz poprosił władze Bayeru o transfer Havertz poprosił władze Bayeru o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy