Hamsik nigdzie się nie rusza

Hamsik nigdzie się nie rusza
Redakcja
Redakcja
Źródło: TalkSport

Marek Hamsik nie trafi na Wyspy podczas zimowego okienka transferowego – takie słowa znalazły potwierdzenie w ustach agenta zawodnika. O podpis utalentowanego Słowaka usilnie starał się Manchester City oraz Chelsea.

Słowacki internacjonał, swoją wyśmienitą formą skupił na sobie uwagęnajwiększych europejkich potęg. Jego nazwisko regularnie przewijało się podczas każdego okienka transferowego. Nie inaczej jest również podczas obecnego okresu transferowego w którym dwa angielskie giganty raz jeszcze próbowały swych sił w zakontraktowaniu zawodnika.

 

- Mój klient jest niezwykle szczęśliwy grając dla Napoli. Jego największym marzeniem jest regularna gra w Lidze Mistrzów, która w Napoli jest dla niego możliwa - rozpoczął rozmowę z żurnalistami agent Hamsika.

 

- Rozpoczęliśmy już zaawansowane negocjacje w sprawie nowej, lukratywnej umowy wiążącej go z klubem na kolejne lata. Nie jest on w tej chwili zainteresowany jakąkolwiek przeprowadzką. Marek walczy usilnie o opaskę kapitańską i nosi się z zamiarem zakończenia swojej kariery w Neapolu - zakończył.

 

 

 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy